Denim sa stále nosí. Predovšetkým sukne sú hitom

Ak sa zaujímate o módu, potom viete, že džínsy sú už nejaký čas veľkým hitom. Džínsovina alebo inak povedané denim je obľúbený materiál, ktorý môžete nosiť prakticky po celý rok. Môžete si kúpiť štýlové džínsové bundy Blauer alebo klasické džínsy či sukne, ktoré sú túto jar mimoriadne obľúbené. Možno si myslíte, že džínsy je naozaj ťažké kombinovať, ale prekvapivo to tak nie je. Džínsové sukne sa paradoxne ľahko kombinujú, pomocou jednoduchých kúskov vznikajú veľmi zaujímavé outfity, ktoré si človek zamiluje na prvý pohľad.

Džínsovú sukňu môžete nosiť prakticky kdekoľvek. Je to vhodný formálny kúsok na denné stretnutia, zároveň je to streetový model, s ktorým môžete hravo skombinovať roztrhaný sveter a kabelku Michael Kors.

Džínsová sukňa ako investícia na dlhé roky

Možno si myslíte, že keďže je džínsovina na trhu už tak dlho, pravdepodobne čoskoro zanikne. Preto sa vám nechce kupovať džínsovú sukňu. Ale je to škoda. Módni návrhári sa zhodujú, že džínsová sukňa je investíciou na dlhé roky. Vďaka tomuto postrehu ho môžete ľahko nosiť na niekoľko spôsobov.

Na prechádzku alebo do práce

Ako sme už spomenuli, džínsová sukňa môže byť skvelým streetovým kúskom, ktorý sa dá ľahko skombinovať s bielymi teniskami a obyčajným tričkom. Je to taká klasika, ktorá vás pravdepodobne nikdy neomrzí. Málokto však vie, že džínsová sukňa sa dá kombinovať aj s elegantnými košeľami a lodičkami, takže sa z nej okamžite stane outfit pripravený na stretnutia. Ak skombinujete džínsovú sukňu napríklad s topom s dlhými rukávmi, ktorý má vykrojené ramená, budete v takomto oblečení vyzerať veľmi žensky.

Veľmi obľúbenou kombináciou je aj džínsovina a kašmír. Je to nová kombinácia, ale obe sa k sebe dokonale hodia. Určite sa nebojte výrazných farieb.

Môže sa Vám ešte páčiť...