Ako docieliť perfektných pier?

Mnoho žien túži po perfektnom líčenia. Niektoré preto dennodenne chodia k nejakej maskérce, iné sa učia pomocou najrôznejších internetových videí, ako sa správne líčiť. Lenže otázku pojednávajúcej o tom, ako správne nanášať make-up alebo ako správne urobiť krásnu, tenkú, tekutú linku na perfektne vytieňované oči už máme dávno zodpovedanú. Lenže ako docieliť perfektných pier?

Ako docieliť perfektných pier, to už väčšina internetových videí neukazuje. Je to škoda, pretože práve túto otázku by si najradšej rad z nás odpovedala. Ak teda aj vy patríte k tej skupine žien, ktorá si neustále nevie rady so svojimi perami, prinášame vám jednoduchý návod.

Najskôr použite balzam

Zo všetkého najskôr potrebujete mať na perách dokonalý podklad, ktorý bude v tomto prípade tvoriť nejaký balzam alebo napríklad rôzne vodičky na pery a olejčeky, ktoré sa aktuálne predávajú takmer všade. Správny základ je dôležitý rovnako tak, ako je dôležité nanášať pod make-up nejaký krém, vďaka ktorému dosiahneme to, že sa nám nebude pleť vysušovať. Olejček zabráni popraskaniu a vysuší našich pier.

Dôležitá je kontúrovacia ceruzka

Ak si kupujete nejakú rúž, väčšinou vám zamestnankyňa daného obchodu odporučí aj kontúrovaciu ceruzku. Vy ju však väčšinou odmietnete, pretože si v danej chvíli poviete, k čomu ju vlastne budete potrebovať. Lenže radšej by ste si ju vziať mali. Potrebovať ju budete.

Kontúrovacia ceruzka vám vymedzí miesta, kam rúž smie a nesmie siahať. Nestane sa vám tak, že pretiahnete, keď si kontúrovej ceruzkou krásne olemujete pery. Navyše ak si nanesiete o niečo tmavší odtieň, než je sama rúž, dosiahnete krásneho tieňovanie pier.

Potom už to chce len kvalitný rúž!

A potom už len natrite pery obľúbenou rúžom, ktorá samozrejme ladí s vašou kontúrovacou ceruzkou. Rúž je dnes populárny hlavne vo svojej matnej podobe. Nebojte sa navyše zaujímavejších farieb, ktorými sú napríklad rôzne odtiene fialovej alebo napríklad aj odtieňov hnedej.

Môže sa Vám ešte páčiť...