Dokonalá dámska jazda: ako na to?

Dnešný hektický svet nás neustále ženie dopredu, pričom nám len málokedy dáva možnosť sa na chvíľku zastaviť a vydýchnuť. Z postele do ulíc, do práce, do posilňovne, na schôdzku, na nákup, uvariť, spať a znova. Aby sme mohli tento cyklus efektívne zvládať a nezblázniť sa z toho, je nevyhnutné, dopriať si raz za čas aj trochu uvoľnenia a zábavy. A s kým lepšie ako s kamarátkami?

Dámsky večierok, sleepover, alebo len jednoduché posedenie kde preberiete nové trendy, krásnych mužov v okolí, ohovoríte protivne obľúbenú kolegyňu. To všetko je občas potrebné. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu dámsku jazdu spríjemniť.

Dobré jedlo

Znie to ako samozrejmosť, ale býva to najzapeklitejším orieškom. Nechcete nič ťažké, po čom by sa nikto už ani nepohol, ani nič, čo by vám zabralo dva dni na prípravu. Skúste sushi. Či už si ho objednáte z reštaurácie, z ktorej vám ho dovezú až domov, alebo ho s kamarátkami skúsite vytvoriť vlastnými silami. V prvom prípade si určite pochutnáte, v druhom sa pri najhoršom aspoň poriadne nasmejete.

Hudobná/filmová kulisa

Nie je nič horšie ako hrobové ticho, keď majú všetci plnú pusu jedla. Nezabudnite teda podfarbiť atmosféru hudbou, alebo filmom, ktorý poznáte a môžete z neho citovať známe narážky. Z hudobnej scény nemožno neodporučiť nový album Beyoncé, Lemonade, alebo klasického miláčika žien, Michaela Buble. Medzi filmy, ktoré sa dokonale hodia pre dámsku spoločnosť, sa už niekoľko rokov radí Pitch Perfect, Mean Girls alebo The Sisterhood of the Traveling Pants.

Vodné pitie

Popoludňajšia káva alebo víno určite nie sú zlou voľbou. Ak chcete ale byť málinko originálnejší, skúste si pripraviť domáce mohito, ovocný grog alebo čerstvo vylisovaný domáci pomarančový džús. Jednoduché recepty možno nájsť všade na internete a uvidíte, že budete príjemne prekvapené. Stačí pár ingrediencií, s ktorými môžete podľa chuti experimentovať a zázrak je na svete.

Ak chcete večierok pozdvihnúť na vyšší level, nie je nič ľahšie ako objednať manikérku, vedmu, lektorku jogy či ďalšiu zaujímavú aktivitu. Hlavné ale je, vybrať správnych ľudí, s ktorými chcete svoj čas stráviť.

Môže sa Vám ešte páčiť...