Dovolenka za pár eur? Všetko začína u nákupe leteniek

Mnohí ľudia si dovolenku spája s neľudským míňaním. Dokonca niektorí ľudia si neberú žiadne servítky, nemajú svedomie, neuvedomujú si, čo im míňanie môže spôsobiť, ale skrátka utráca hlava, nehlava, keď sú mimo Slovenskej republiky. V súčasnej dobe je však veľký risk minúť na dovolenke všetko, čo máme našetrené. Síce sa na dovolenku nedostaneme často, ale to neznamená, že nás večné míňanie na dovolenke dovedie až k pôžičkám. Pokiaľ chcete mať dovolenku za pár korún, vieme, ako to docieliť. 

Na internete nájdete hromadu tipov, ako ušetriť na dovolenke. Mnohé portály odporúčajú, aby ste si vybrali destináciu s lacnými nákladmi, iní sú zase toho názoru, že by ste mali hľadať také destinácie, kam si peniaze môžete zameniť za babku. My odporúčame jedno – rozhodujte sa podľa lacných leteniek. 

Je síce skvelé, že sa vydáte do krajiny, ktorá je známa tým, že má nízke náklady, ale uvedomte si jedno – do takýchto krajín sú často veľmi drahé letenky. Začnite teda s šetrením už pri nákupe leteniek. 

Sledujte akčné ponuky 

Nejeden portál sa zameriava na akčné ponuky leteniek. Nad takými portály nekrúťte hlavou, naopak – ty majte neustále pod dohľadom. Často sa tam totiž objavia skvelé akčné letenky za pár stoviek, ktorých by bolo škoda nevyužiť. 

Kam je možné odcestovať za bagateľ? 

Ak nemáte čas na hľadanie akčných leteniek, prinášame vám pár tipov, a síce tipy na lacné letenky do mnohých zaujímavých a krásnych destinácií. Napríklad v súčasnej dobe je možné odcestovať lacno napríklad do Belgicka. Priame lety do Bruselu začínajú na 250 korunách za osobu, čo je doslova bagateľ. Namiesto toho, aby ste išli s kamarátmi do kina, môžete sa vydať do Bruselu. 

Lacné sú teraz tiež lety do Francúzska, ktoré štartujú na 270 korunách. Francúzsko je však drahá destinácia, rozmyslite sa dobre, či sem zamierite. Za 265 korún sa môžete dostať do Holandska, keď si stovku priplatíte, dostanete do Talianska či Izraela. 

Môže sa Vám ešte páčiť...