Drobnosti, ktoré robia spálňu príjemným miestom

Spálňa by mala byť predovšetkým miesto, kde sa cítime príjemne a dobre. Nemalo by sa tu nachádzať mnoho rušivých elementov, ktoré nám nedajú v noci spať. Naopak by sme spálňu mali vybaviť niečím vkusným a krásnym, čo si zamilujeme a vďaka čomu budeme v spálni tráviť veľa času. V prípade, že neviete, čo konkrétne robí spálňu príjemným miestom, sú to doplnky, avšak tie, ktoré sú pre mnohých mužov zbytočnosťou, ale práve také doplnky utvoria zo spálne miesto, ktoré je príjemné a po designovej stránke úplne dokonalé.

Premýšľate nad tým, aké doplnky môžu zo spálne vykúzliť miesto plné pokoja a útulnej atmosféry? Nemusíte si lámať hlavu, pretože sme tie najmenšie drobnosti a bytové doplnky vypísali do krátkeho zoznamu, z ktorého sa môžete nechať inšpirovať.

Retro budíky na každý nočný stolík

Nočné stoly sú súčasťou spální, predsa len sa jedná o kus nábytku, na ktorom stoja lampičky, je to priestor na odkladanie knižiek, telefónov a ďalších vecí, ktoré chceme mať v noci po ruke. Avšak práve na nočnom stolíku by okrem lampičky mal sídliť aj typický retro budík, na ktorý sa bohužiaľ zabúda. Je to veľká škoda, pretože retro budíky sú niečo, čo robí zo spálne ešte príjemnejšie miesto. Nemusí byť funkčný, plní tú estetickú funkciu. Každý dizajnový architekt by vám za taký budík ďalej palec hore.

Hromada vankúšov tvoriacich kráľovskú lóžu

Každý človek chce mať na svojej posteli hromadu, naozaj hromadu vankúšov, ktoré by vytvorili doslova kráľovskú lóžu. Nemusíte na všetkých vankúšoch ležať, stačí, keď ich tam budete mať, keď budete posteľ stláčať. Je to skutočne veľmi vkusné, vyzerá to honosne a budete sa s touto drobnosťou cítiť naozaj ako králi v kráľovskej komnate.

Nezabudnite všetky vankúše zladiť do farby spálne, nech je spálňa zariadená do moderne, nie gýčovito.

Môže sa Vám ešte páčiť...