Džínsy nad členky sú trendy

Konečne prišlo obdobie, počas ktorého si môžeme riadne pretriediť šatník. Vďaka tomu, že je vonku krásne teplo a väčšinu dní zo začínajúceho jari zatiaľ svietili lúče a nebolo nikde po dažďa ani pamiatky, sme si iste vybrali predovšetkým tenisky, a to aj tie plátené verzie značky Converse. Samozrejme prišiel rad aj na bundu, ktorá nás ráno ochránila pred chladnejšími teplotami. Ovšem konečne sme tiež mohli vytiahnuť aj obľúbené roztrhané džínsy, čo je trend, ktorý len tak z módy nevyjde. Vďaka tomu, že je táto novinka úplne exkluzívny a nadčasová, s nimi nikdy neurobíte zle. Lenže trendy nie sú len tieto džínsy, ktoré kúpite v priemere okolo deviatich sto korún alebo ktoré si môžete následne urobiť doma samy, ale novinkou na tohtoročných pultoch v obchodoch sú aj také džínsy, ktoré sa nesú v znamení kratšej dĺžky. Nie sú to teda klasické džínsy, ale sú skrátené zhruba k členkom. A práve s tými budete túto jar úplne vynikať.

• Ohnite si vaše bežné džínsy

Ak netúžite utrácať zase za nové džínsy do vášho šatníka, keď aj tak ich máte habadej, možno by ste mohli skúsiť si tie staré ohnúť. Dve až tri ohnutie budú akurát, a tak neváhajte a skúste to práve tak. Neutratíte a vaše džínsy budú náramne vkusné a trendy.

• Odstrihnite si nohavice!

Ak chcete zaujať ešte inak, rozhodne to skúste tak, že odstrihnete nohavice. Dajú sa samozrejme tieto džínsy kúpiť aj v obchode, a to zhruba za sedemsto korún. Avšak nie každému sa chce utrácať za rifle, keď vie, že v ich šatníku sa nachádza veľké množstvo práve takých džínsov. Jedny vezmite a jednoducho im odstrihnite nohavice zhruba vo výške niečo málo nad členky. Následne trochu povyťahujte nitky, aby to nevyzeralo, že ste ich práve odstrihli, a vydajte sa do ulíc! Obdiv budete žať zo všetkých strán! Jednoduché tenisky vám následne dodajú ten pravý šmrnc a štýl.

Môže sa Vám ešte páčiť...