Hadí vzor otriasa módnym svetom. Aké kúsky tohto vzoru rozhodne mať?

Premýšľate nad tým, že si do svojho šatníka zaobstaráte niečo nové, štýlového, moderného? Potom by ste nemali ohŕňať nos nad hadím vzorom, pretože práve hadí vzor je in. Ak patríte k nákupným maniačkám, ktoré pravidelne sledujú dianie v módnom svete, potom iste viete, že hadí vzor je in. Do módy sa dostal hlavne na jeseň, kedy sa stal doslova ikonickým. Pravdou však je, že hadí vzor sa stal akousi módnou ikonou aj pre zimu a nadchádzajúce mesiace. Možno teda konštatovať, že už sa z módy asi len tak nedostane. Čo by sme napokon ani nechceli! Jedná sa o veľmi elegantný vzor, ​​v ktorom kdekto vyzerá veľmi zvodne, napriek tomu nie lacno. Je teda potrebné si kúpiť konkrétny kúsky, na ktorých je hadí vzor povolený.

Mnohým ľuďom sa môže zdať byť hadí vzor lacný. Skutočne sa to tak môže javiť, ale pravdou je, že existujú kúsky, na ktorých je tento vzor povolený, na ktorých vyzerá hadí vzor naozaj vkusne a elegantne. Lenže o aké kúsky sa jedná? Aké kúsky máme na mysli?

trenčkot

Jedným takým kúskom, ktorému hadí vzor pristane, je jednoznačne trenčkot. Po trenčkotu s hadím vzorom siahnu rozhodne ženy, ktorým nechýba odvaha a ktoré idú rady proti prúdu. V tomto trenčkotu totiž ženu nikto neprehliadne, tým si môže byť žena úplne istá. Aj keď to nie je typicky zimné kúsok, pouvažujte o ňom vo chvíli, keď bude vonku teplejšie.

kabelky

Hadí vzor pristane jednoznačne nespočetnému množstvo kabeliek. Či už siahnete po kabelkách cez rameno alebo po veľkých priestranných shopping bags, rozhodne nesiahnete vedľa. Keďže je hadí vzor pomerne výrazný, možno s týmito kabelkami spestriť jednoduchý, neutrálny look.

topánky

Akému ďalšiemu módnemu kúsku pristane hadí vzor? Rozhodne topánkam! Či už siahnete po hadích čižmách alebo mokasínach či trebárs po teniskách s hadím vzorom, nešliapnete rozhodne vedľa. Výrazné topánky urobia z vášho outfitu veľmi šik model, ktorý úplne všetci, čo rozumie móde, ohodnotí desiatimi bodmi z desiatich.

Môže sa Vám ešte páčiť...