Hry, ktoré radšej nehrajte

Milujete si krátke chvíle krátiť kvalitné hrou, ktorá vás na chvíľku dostane zo sveta dospelých do sveta fantázie, kde môžete byť rytierom, vikingom alebo kde sa môžete stať pretekárskym vozidlom? Takéto hry dokážu skrátiť čas pri liečení choroby alebo môžu nejednému človeku skrátiť čakanie na lekára alebo autobus.

Aktuálne je pravdou, že hry sa dávajú dokopy naozaj denne. Niektoré sú lepšie, iné o niečo horšie. Niektoré sú však tak hrozné, že je rozhodne neodporúčame hrať ani si sťahovať či inštalovať. Viete, aké hry nevyužili svoj potenciál a aké teda rozhodne nestojí za zahranie?

Napodiv je takých herných kúskov veľa, vybrali sme však také tituly, od ktorých sa veľa očakávalo a ktoré boli bohužiaľ jedným veľkým sklamaním.

metro Exodus

Metro Exodus – to je názov jednej z veľmi očakávaných hier, ktorá mala zakončiť trilógiu známych hier metro. Bohužiaľ hra už po zapnutí sa nezdá byť tak kvalitné hrou, akú ste pravdepodobne očakávali a akú ste chceli hrať. Zážitok z hrania navyše kazia nudné presuny alebo pomerne nezaujímavý, nudný príbeh, ktorý rozhodne nie je tým veľkým veľkolepým finále, v akej sme dúfali a aké sme očakávali.

Generation Zone

Aj keď hra Generation Zone vyzerala na prvý pohľad veľmi dobre, po spracovaní prišlo jedno veľké sklamanie. Spracovanie bolo doslova odfláknuté, navyše je tu nelogická umelá inteligencia a celý herný svet je pomerne nudný. Vďaka nemu sa napokon celá hra tiahne a padá na akejsi pomyselnej dno.

Crackdown 3

Tretí diel hry Crackdown bol taktiež pomerne očakávaným, bohužiaľ opäť sa jednalo o jedno veľké sklamanie. Hra prináša len krátkodobý zážitok, ktorý však onedlho odvanie preč a vy budete mať pocit, že ste premárnili časť svojho života.

Ak budete premýšľať nad tým, akú hru si v najbližšej dobe zahráte, na spomínané herné tituly sa radšej ani nepozerajte.

Môže sa Vám ešte páčiť...