Inšpirujte sa vojvodkyňou, noste bodkami a dlhšie šaty

Vlaňajší rok sa niesol v znamení pomerne krátkych šiat, ktoré mnohokrát odhaľovali aj to, čo ísť vidieť rozhodne nemalo. Tohtoročná móda je však krapet iná – teda celkom iná. Nosia sa totiž najmä dlhšie šaty, ktoré siahajú minimálne ku kolenám. S krátkymi šaty tento rok rozhodne neoslníte. Ak budete stáť pred zrkadlom a ak budete premýšľať nad tým, čo si vezmete na seba, nechajte sa inšpirovať vojvodkyňou Kate, ktorá sa nedávno už tretíkrát stala mamičkou. 

Kráľovská rodina išla už odpradávna príkladom. Najskôr si svet zamiloval štýl princeznej Diany, teraz svet miluje štýl vojvodkyňa Kate, ktorá sa princeznou Dianou necháva mnohokrát inšpirovať. Jednotlivé šaty, ktoré nosia, nie sú prehnane drahé, a keď áno, v obchodoch nájdete za skvelé ceny ich kópie. 

Najviac zaujmete najmä vtedy, keď sa oblečiete do bodiek. Aj tie vojvodkyňa Kate nosí s veľkou obľubou. Z fotografií môžeme usúdiť, že jedny z ich vôbec najobľúbenejších šiat sú biele šaty rovného strihu, ktoré sú posiate čiernymi bodkami. A ak sledujete módny svet, veľmi dobre viete, že práve bodky sú to, čo je tento rok in. 

Aj goliere sú opäť v móde 

Ak ste v poslednom čase počuli o udalosti, ktorú slávila celá Veľká Británia, určite si vybavíte aj šaty, ktoré mala vojvodkyňa Kate na sebe. Tou udalosťou bolo narodenie ďalšieho nasledovníka trónu. Pri odchode z nemocnice mala na sebe vojvodkyňa Kate krásne, červené šaty s golierom, ktoré mali rovný strih, teda jej zakrývali bruško po pôrode. 

Práve goliere sú u vojvodkyňa Kate veľmi obľúbené. Aj v tomto smere sa od nej môžete inšpirovať, pretože goliere sú vkusnou súčasťou každých dlhších šiat. 

Zamilujte si klobúky 

Ak sledujete štýl vojvodkyňa Kate dlhšiu dobu, veľmi dobre viete, že veľmi rada nosí aj klobúky. Aj to možno prevzala od princeznej Diany, ktorá tiež s obľubou klobúky nosila. A aj v tomto sa môžete inšpirovať. 

Klobúky boli veľa nosené predovšetkým vlani, ale ani tento rok nie sú na zahodenie. 

Môže sa Vám ešte páčiť...