Jar v znamení doplnkov. Čím vyšperkovať jarné outfity?

Vyšperkovať outfit k dokonalosti nemusí byť nič zložité, ak stavíte na módne doplnky. Nakúpiť si jedinečné módne kúsky, ktoré sú aktuálne v móde, je síce krokom ku kladnému hodnoteniu módnymi stylistami, ale bez doplnkov sa desiatich bodov z desiatich nedočkáte. Lenže na aké konkrétne doplnky staviť? Čím vyšperkovať najmä tohtoročné jarné outfity, keď práve toto ročné obdobie nám klope na dvere?

Perly sú nestarnúcou eleganciou

Podľa módnych stylistov by sme mali vsádzať na perlové šperky. Perlová spona do vlasov, perlový náramok na členku, perlový náhrdelník alebo náušnice. Perlové šperky môžu mať mnoho podôb a môžu sídliť na rôznych miestach. Avšak iba s nimi bude outfit dotiahnutý k dokonalosti.

Najmä ak ste milovníčkami elegantných outfitov, musia byť perly vašou súčasťou. Čo by to bolo za eleganciu, ktorá by krásu perál postrádala?

Keď barety, tak so sieťkou

Aj tento rok sa ponesie v znamení baretov. Táto netradičná, francúzska pokrývka hlavy ovládla minulý rok a tento rok tomu nebude inak. Ak sa obávate, že vám pristane nebude, mýlite sa. Barety so sieťkou sú totiž to, čo pristane každej, aspoň krapet sebavedomej žene.

Zatiaľ čo barety so sieťkou sú spestrením elegantného outfitu, klasika bez sieťky môže byť spestrením aj menej formálneho looku.

Široké pásky na zvýraznenie pása

Prakticky každý módny stylista vsádza na opasky, a to z jedného prostého dôvodu, a síce zvýrazňuje sa tým pás a u žien takzvaná silueta presýpacích hodín, čo je presne ten efekt, ktorý chce každá žena pri obliekaní dosiahnuť. Pokiaľ chcete opasok tento rok využiť tiež a zapojiť ich do svojich outfitov, siahnite hlavne po hrubých, širokých alternatívach, ktoré kraľujú tohtoročnému rebríčku módnych tredy doplnkov.

Také široké opasky sa dajú kombinovať ako s dlhými šatami, tak s nohavicami a sakami s predĺženou dĺžkou. Pekne vyzerajú aj v kombinácii s tradičnou dlhšou košeľou jednej farby.

Môže sa Vám ešte páčiť...