Kabelky, ktoré sú teraz v móde. Už ich máte v zbierke?

Móda sa mení ako na bežiacom páse. Ak patríte k nákupným maniakom, stojí za zváženie niekoľko konkrétnych modelov, ktoré sen a rebríčku popularity uchytili tento rok. Prezraďme si, aké módne doplnky stoja tento rok za hriech.

Crossbody kabelky stále stredobodom pozornosti

Tento rok rovnako ako vlani bude patriť crossbody kabelkám. Tento model sa teší stále neutíchajúcemu záujmu, a to predovšetkým vďaka jeho praktickosti. Nosiť takú kabelku môžete pohodlne cez rameno, čo je v mnohých oblastiach naozaj žiaduce.

V súčasnej dobe sú crossbody kabelky vyrábané mnohými svetovými značkami. Ak teda túžite po kvalite samotnej, odporúčame zaobstarať si napríklad značku Guess, ktorá pozdvihne outfit zase na úplne inú úroveň.

Vrecia, na scénu!

Pokiaľ ste v posledných týždňoch prechádzali obchody s oblečením a módnymi doplnkami, pravdepodobne ste zaregistrovali takzvané vrecia, ktoré sa s obľubou vracajú na scénu. Hovoríme o kabelkách v tvare vreca, ktoré môžu ženy nosiť k rôznym druhom outfitov. Či už ste milovníkmi formálneho alebo menej okázalého štýlu, vrecia musia byť súčasťou vašej zbierky.

Ich hlavným plusom nie je iba ich vzhľad, ale predovšetkým ich veľkosť. Zmestí sa do nich prakticky všetko, čo len potrebujete. A to sa hodí, nemyslíte?

Kohútia stopy znova v móde

Aj vo svete kabeliek evidujeme, že sa navracia trendy z deväťdesiatych rokov. Tento rok vládne všetkému hlavne takzvaná kohútia stopa, ktorá sa premietne práve aj do kabeliek. Ak si takú kabelku chcete zaobstarať, odporúčame hľadať také, ktoré sú s perovým zdobením.

Aj keď sa jedná o pomerne výrazný motív, v súčasnej dobe sa objavuje aj pri ďalších kúskoch as opatrnosťou sa nemusíte báť ich kombinovať. Vzor kohútej stopy ovládol módny svet, preto sa odporúča mať v šatníku aspoň dva kúsky tohto motívu. A jedným z nich by mala byť aj kabelka, ktorú tu ospevujeme.

Môže sa Vám ešte páčiť...