Kabelky, ktoré vás okúzlia

Radi si vyberáte tie najkrajšie a najmodernejšie módne kúsky, ktoré vás každý rok nadchnú? Nádherné a nádherné kabelky, ktoré jednoducho musíte mať, keď ich uvidíte v regáli. Ak vám tam chýba nová kabelka, neváhajte a hľadajte ju práve teraz. Kabelka vyjadruje vašu osobnosť a štýl. Niektoré kusy sú jednoducho jedinečné. Kabelka má byť krásna a kvalitná, má slúžiť a robiť vám radosť. Ak teda chcete začať veselo vychádzať z domu, urobte si radosť a kúpte si novú kabelku, ktorá poteší za každých okolností. Môžete si vybrať z veľkých modelov, menších crossbody kabeliek a drobných kabeliek zo zamatu, s kamienkami a flitrami.

Taška na rameno alebo predlaktie

Nosíte kabelku cez rameno alebo na predlaktí? Niektorí ľudia radi nosia kabelku v ruke, iní ju nosia cez rameno alebo na ruke. Niekedy to inak nejde, jednoducho potrebujeme mať voľné ruky a taška cez rameno sa nám hodí. Ale ak ste niekedy boli v Paríži, možno vás bude zaujímať, čo máme. Parížanky s neskrývanou eleganciou často rady nosia kabelku na predlaktí, zatiaľ čo u nás to ešte nie je také bežné. Vyzerajú jednoducho báječne. Možno ešte stále považujeme nosenie takejto kabelky za snobstvo, demonštráciu vlastnej nadradenosti a predvádzanie kúska luxusu.

Zachovajte si svoj štýl

Ak si kabelku preložíte cez lakeť a potom si ju prehodíte cez rameno, je to iný prípad. Kabelka na predlaktí je oveľa elegantnejšia a zaujímavejšia. Získa to oveľa väčší šmrnc a budete vyzerať sebavedomejšie. Zvýrazní vašu osobnosť a nezatieni vás. Taktiež vám neustále neskĺzne z ramena a udrží vás nad vecami. Dokonca aj po dlhom vyčerpávajúcom dni, keď padnete od únavy a vyčerpania, si zachováte svoj štýl. Nie všetky kabelky sú vhodné na nosenie na predlaktí. S batohom preplneným detskými desiatami a termoskou s čajom toho veľa nezmôžete. Aj keď do väčšej kabelky sa toho dá schovať veľa.

Môže sa Vám ešte páčiť...