Kam si zájsť cez víkend?

Víkend je obľúbenou časťou týždňa mnohých z nás. Väčšinou je to pre nás chvíľka odpočinku, ale na druhú stranu túto chvíľku túžime byť so svojím partnerom alebo s partnerkou. Preto sa nakoniec miesto odpočinku rozhodneme niekam vyraziť – väčšinou na nejaký pekný výlet, vďaka čomu získame ďalší rad fantastických spoločných spomienok. Ak však neviete, kam podniknúť, prinášame zopár tipov. 

  • Primarka následná návšteva tunajších pamiatok 

Pokiaľ chcete potešiť ženu, potom ju rozhodne vezmite na nákupy. Lenže žiadne ženy nemilujú drahé nakupovanie, a tak sa s ňou vydajte do Primark, ktorý je však v Slovenskej republike najbližšie bohužiaľ až v Drážďanoch. To však nevadí, pretože si toto nakupovanie môžete spojiť aj s nejakým výletom po tunajších pamiatkach. 

Samozrejme sa nemusíte zamerať len na Drážďany ako také, ale určite si pri ceste do primárky môžete urobiť výlet do Viedne. A tam už rozhodne je, čo vidieť! Do Viedne sa totiž nejazdia len za vianočným nakupovaním, ale zamierte sem aj vtedy, keď pôjdete na také tie lacné „primarkové“ nákupy. 

  • Cezvíkend za delfínmi! 

Ak milujete zvieratká, potom nejazdite len do klasických zoologických záhrad, ale radšej sa zamerajte na iné zvieratá, ktoré len tak vonku či v zoologických záhradách neuvidíte. Skúste sa vydať do Norimbergu, a to konkrétne do Delfinária. 

V súčasnej dobe nájdete na internete rad ponúk, ktoré ponúkajú víkendový výlet práve do Norimbergu za delfínmi. A ak ste ich nikdy nevideli klasicky pri mori, potom sa za nimi rozhodne vydajte aspoň sem! 

  • Vydajtesa k najmohutnejším vodopádom Európy! 

Ak vás však nadchnú hlavne výlety do prírody, vydajte sa napríklad k najmohutnejším vodopádom v Európe. Keď mu sa vám tam nechce cestovať vo svojom vozidle, nájdite si na internete nejaký zájazd, ktorý práve toto usporadúva. Tieto víkendové výlety sa väčšinou vytiahnu k dvom tisícom za osobu, čo však za cestu, výlet, jedlo a ubytovanie nie je zas tak veľa. 

Môže sa Vám ešte páčiť...