Kde nájdete všetko potrebné pre vašich štvornohých miláčikov?

Každý majiteľ psieho štvornohého člena rodiny vie, aké ťažké je nájsť psiu výbavičku na dnešnom trhu. Väčšinou sa narazí na nekvalitný tovar, ktorý je bohužiaľ prehnane drahé. Navyše len málokedy sa zoženie všetko, čo sa potrebuje, na jednom mieste. Našťastie pre vás máme tip, kde zoženiete všetko potrebné pre svojho psieho priateľa, a to dokonca na jednom mieste. Stačí, keď zavítate do internetového obchodu Iridog.

Iridog je internetový obchod zameriavajúci sa na psiu výbavičku. Než si teda priveziete svojho nového člena rodiny domov, nakúpte práve v spomínanom e-shope a prichystajte mu to najkrajšie privítanie.

Čo má obchod v ponuke a čo treba zaobstarať najskôr?

Obchod svoju ponuku neustále rozširuje, napriek tomu už teraz v ňom nájdete všetko potrebné. Čím ale začať? Začnite napríklad od toho najväčšieho, teda búdou pre psa. Búdu si zaobstarajú najmä tí majitelia, ktorí si chcú zo psíka vychovať skvelého strážcu domu. Búdu vždy vyberajte podľa veľkosti psíka, odrazte sa podľa veľkosti, do ktorej môže psík počas svojho života dorásť.

Pokiaľ nebude psík strážcom domu, ale bude bývať v pohodlí domova, nezabudnite mu zaobstarať potrebný pelech. Pelech nie je určený len na spanie. Vďaka pelechu bude psík vedieť, kde má svoje miesto.

Pokračujeme obojkom a vodítkom

Základom psej výbavy je samozrejme aj obojok a psie vodítko. Zatiaľ čo obojok musí byť príjemný psíkovi, vodítko musí byť príjemné pre samotného majiteľa (vodítko je predsa predĺženou rukou majiteľa a psík s ním len málokedy príde do styku).

Súčasťou výbavičky sú aj cestovné tašky, ktoré sú určené najmä pre menšie psie plemená, s ktorými budete cestovať takmer nepretržite. Vďaka cestovným taškám nebude cestovanie pre psa také stresujúce. Pokiaľ nie ste zástancom klasických cestovných tašiek, je možné kúpiť takzvaného klokan, ktorý je psíkom krapiet komfortnejší.

Chovateľské potreby môžete nakupovať na eshope Iridog.cz

Môže sa Vám ešte páčiť...