Keď policou je viac než dosť, obrazy si s prázdnou stenou poradia

Police rozhodne nie sú to jediné, čo môže zakryť prázdnu stenu. Je síce dnes veľmi moderné mať police, ktoré sú rôzne tvarované, ktoré nie sú len rovné, avšak čoho je veľa, toho je príliš. Radšej teda dajte prednosť viacdielnym obrazom, ktoré pomôžu tiež krásne zakryť prázdnu stenu a pomôžu tak zbaviť sa neútulného a nezabydleného dojmu. 

Mnohí ľudia sú toho názoru, že obrazy sú dávno out. Lenže opak je pravdou. Obrazy na plátne sa naopak od iných bytových doplnkov stali nadčasovým bytovým doplnkom, ktorý môže zdobiť miestnosti domu neúnavne dlho. Najmä ak si zaobstaráte viacdielne obrazy, ktoré zatiaľ ešte nemá kdekto, budete žať obdiv pri každej návšteve, ktorá do vášho príbytku zavíta. 

Ako vyzerajú viacdielne obrazy? 

Viacdielne obrazy na stenu snáď ani netreba popisovať. Ide o obrazy skladajúci sa z viacerých dielov. Nájdete ich v trojdielnom, štvordielnom, päťdielnej aj sedemdielnej prevedení, preto zahalí skutočne akokoľvek veľkú prázdnu stenu. Viacdielne obrazy na stenu nesú mnohé zaujímavé motívy. Mladí ľudia majú v obľube motívy miest, staršia generácia uvíta obrazy krajiny, iní milujú extravagantnosť, preto siahnu po nevšedných abstraktných obrazoch. 

Viacdielne obrazy však môžu byť aj veľmi osobné, ak sa vyrobí z vlastnej fotografie, ktorá je poskytnutá zákazníkom. Jedná sa o takzvané moderné foto obrazy, ktoré sú ideálnym darčekom ku kulatinám alebo půlkulatinám rodičov či starých rodičov. 

Môže sa Vám ešte páčiť...