Kolekcia kopačiek Nike, ktoré prináša drahé modely. Máte už niektorý z nich?

Milujete futbal? Potom ste pravdepodobne vášnivým futbalistom. Ak to tak naozaj je, určite sa snažíte, aby ste čo sezónu mali zbrusu nové kopačky. Síce niekedy je to drahá záležitosť, ale o to väčšie pohodlie a väčšiu radosť z hry. Lacné kopačky má každý druhý hráč, buďte jedineční a kúpte si modely zo známych kolekcií značky Nike, ktoré prináša pomerne drahé kúsky. Aký model kopačiek si z vyberiete a aká kolekcie vám najviac učaruje?

Každá kolekcia prináša niekoľko radov kopačiek. Vybrali sme najobľúbenejšou a zároveň najdrahšie kolekcie, ktoré značka Nike na trhu má. Potom už je na vás, aby ste si vyzvedať jednotlivé rady kopačiek, ktoré daná kolekcia ponúka. Aká kolekcia vám teda učaruje najviac?

Nike Hypervenom

Poznáte kolekciu Nike Hypervenom? Ide o kolekciu, ktorá v sebe ukrýva prevažne kopačky vyššiu s ponožkou. Kopačky v tejto kolekcii boli navrhnuté tak, aby futbalovému hráči ponúkali presne to, čo si hráč od kopačiek žiada a čo od nich vyžaduje. Ak ste útočníkom, potom tieto kopačky musíte mať – práve kopačky z kolekcie Nike Hypervenom nosí celá rada známych futbalových profesionálnych útočníkov.

Nike Tiempo

Obľúbenou kolekcií je aj kolekcia Nike Tiempo. Táto kolekcia si zakladá na kvalitnom koženom spracovanie. Aj vďaka skvelému spracovania je hráč v absolútnom pohodlí a výborne sa pohráva s balónom. Kopačky z kolekcie Nike Tiempo sú skvelé pre tých, ktorí si chcú vyhrať s loptou, napriek tomu chcú hrať v úplne pohodlných topánkach. Kopačky z tejto kolekcie už nie sú tak ťažké ako predtým, dnes sú ľahučké ako pierko.

Nike Premier

Kopačky z tejto kolekcie sa objavili už v roku 1994, a to konkrétne pred majstrovstvami sveta vo futbale. Vtedy však niesla kolekcie názov Tiempo Premier. Na nohe malo kopačky zhruba desať hráčov a zaznamenali s nimi nevídaný úspech. Zaznamenáte s nimi úspech aj vy?

Môže sa Vám ešte páčiť...