Koľko stojí ojazdené Bugatti Chiron?

Vo svete automobilov sa toho toľko deje! Ak ste nadšencom do vozidiel, hlavne do tých rýchlych, veľmi dobre viete, čo sa v tomto svete deje za zaujímavé zvraty. Napríklad teraz sa dostalo do predaja ojazdené Bugatti Chiron. Je to však pomerne zaujímavá kúpa – alebo skôr ponuka. Bugatti Chiron zvyčajne máte doma do niekoľkých rokov, kedy stojí 70 miliónov, ale ak si kúpite toto ojazdené, zaplatíte o dosť viac, ale na druhú stranu ho budete mať doma pokojne už počas zajtrajšieho dňa. Ako je to možné? 

Aktuálne sa totiž predáva zánovné automobil tejto značky a tohto modelu. Jedná sa o ojazdené auto, ktorá sa aktuálne predáva za zhruba 107 miliónov korún. Je to teda o viac ako tridsať miliónov viac, než koľko by ste zaplatili pri kúpe úplne nového Bugatti Chiron. Len jediný rozdiel je v tom, že skutočne budete mať ten ojazdený počas zajtrajšieho dňa v garáži, ale na ten nový by ste čakali naozaj niekoľko rokov. Majiteľ ojazdené podoby tohto vozidla si účtuje toľko miliónov navyše len preto, že „predbehnete front“. 

Niektorým autám ceny rastú s ich vekom 

Ak sa zaujímate o svet automobilov, veľmi dobre viete, že čím staršie auto je, tým menšie má hodnotu, lenže ak sa vám dostane do garáže auto, na ktoré sa priemerne čaká nie niekoľko dní či mesiacov, ale rovno niekoľko rokov, je to trochu iná situácia. Keďže chcete vždy také auto ihneď, radi si priplatíte aj tridsať miliónov korún, ako je tomu napríklad u tohto Bugatti Chiron. 

Viac informácií o Bugatti Chiron: 

Toto auto je známe hlavne pod označením „najnovšie hypersport“, ktorý má na starosti francouzsý’ký výrobcu. Ide o nástupcu najrýchlejšieho auta sveta, ktorým bol Veyron. Potencionálne sa jedná o najrýchlejšie auto sveta. V priemere za neho zaplatíte okolo 70 miliónov korún, čo rozhodne nie je málo. Čaká sa na neho skutočne roky, preto sa naozaj nájdu aj takí blázni, ktorí si niekoľko desiatok miliónov priplatia, aby tento automobil, ktorý sa označuje za najrýchlejší, mali ihneď vo svojej garáži. 

Môže sa Vám ešte páčiť...