Ako kombinovať čiernu a bielu?

Čierna a biela sú ako jing a jang. Hoci sú silne kontrastné, aj tak vytvárajú dokonalé súznenie a ich kombinácia vám vždy vyjde v ústrety a pomôže vám vytvoriť očarujúce outfit. 

Čiernobiela variácie bude vždy in, je to totiž nestarnúca klasika. Pristane všetkým generáciám, môžete ju nosiť počas každého ročného obdobia a nezáleží na tom, akú mát postavu. S čiernobielou kombináciou nikdy nešliapnete vedľa. 

Hra svetiel a tieňov 

A ako sa teda správne čierna a biela nosí? Do tmavších kúskov väčšinou zahalujeme problematické partie a biely variant volíme pre to, čo chceme zdôrazniť. Biele zvršky a MIDIS pristane aj silnejším postavám, je nutné však dbať na ideálne strih a kvalitný materiál. 

Športovo, elegantne, originálne! 

Ak stavíte na športový štýl, vyskúšajte nohavice s lampasy. Pripomínajú tepláky a s kľudom ich môžete nosiť aj do mesta alebo si ich vziať do reštaurácie. Nehanbite sa a noste ich aj inde než len doma pri váľanie na gauči. 

Elegantný Francúzsky by sa bez čiernych a bielych farieb vo svojom šatníku neobišli. Nádych francúzskeho štýlu svojmu outfitu dodajte krajkami a baretom. Odporúčať môžeme aj hadie vzory, ktoré sú tento rok in a dodajú vášmu vzhľadu ten správny šmrnc. 

Noste kockované vzory! Čo tak napríklad na šatách? Nemusíte sa ich vzdávať ani v chladnejšom počasí, stačí vybrať krásne úpletové, ktoré vás zahrejú a ich kockovaný vzor váš vzhľad oživia! 

Dlhý biely plášť, denimová sukne a čierne pančuchy? Hovoríme áno! Nemusíte sa báť, že bude vaša kombinácia oblečenie vyzerať vulgárne, práve naopak – bude sa jednať o nápaditú kombináciu, ktorá uspokojí každú módnu nadšenkyne! 

Môže sa Vám ešte páčiť...