Kraťasy ku kolenám? Teraz opäť bodujú!

Je zaujímavé, ako móda neustále pozerá späť. Ak nechodíte nakupovať pravidelne, ale raz za čas, určite vás ohromí to, čo nachádzate vo vitrínach mnohých obchodov. Väčšinou na figurínach nájdeš oblečené skvelé kusy, ktoré si nosil, keď si bol malý, alebo keď tančil o niekoľko rokov neskôr na diskotékach staromódnych hity starších, hoci stále skvelých, retro spevákov. Je skutočne zaujímavé, že diely sú veľmi podobné av mnohých prípadoch nie sú vôbec, ale nejako inovované. Móda je pravdepodobne lenivá a pridáva niečo navyše, takže keď boli kusy populárne v minulosti, boli to tak, ako boli. Pravdepodobne si chce byť istý, že správy z radov obchodov, ktoré boli vytiahnuté z minulých časov, sa budú takto predávať.

Pre mnoho takýchto správ je skutočne pravdou, že sú takto predávané. Niektorí svoje staré kúsky oprašujú, iní si kupujú nové, pretože tie staré vyhodili do kontajnera, pretože si mysleli, že už nikdy neprídu do módy. Škoda, že teraz ušetria veľa peňazí. Okrem toho je potrebné spomenúť, že niektoré figúrky by mali zostať v minulosti a nemali by byť odstránené. Sú to zvončeky, ktoré sa svetu ukázali iba zlomok sekundy. Nezaznamenali úspech – vlastne ani vtedy neboli práve populárny, napriek tomu to bola skúška, či sa tento rok uchytí. Necítili sa.

Ďalšou novinkou je šortky na kolenách!

Väčšinu času však väčšinou prekvapíte šortky na kolenách, ktoré všade nájdete všade vážne. Predtým ste ich stretli iba v mužskom oddelení módy, a dnes sú v dámskom sektore. Nenechajte sa prekvapiť, je to aj aktuálny trend, ktorý určite prekvapíte. Pre niektoré ženy je tento kúsok absolútne absurdný, pre iných je to skvelé. Zvlášť miluje tie ženy, ktoré majú na stehnách problémy s citrónovou kožou. Nakoniec sú trochu zdĺhavé podľa ich chuti. Ale postarajte sa o nich opatrne. To isté nie je to isté ako klasické krátke šortky denimu alebo iného materiálu.

Môže sa Vám ešte páčiť...