Ktorý vozidlo bude mať pod kapotou 450 koní?

Rýchle autá milujú veľké rady mužov. Predsa len väčšinou muži nie sú spokojní s vozidlom, ktorý je určený predovšetkým pre rodinné účely. Sú to totiž také vozy, s ktorými nemôžu ísť viac ako dvesto za hodinu, čo je pre nich do istej miery úplne neznesiteľné. Mnoho mužov si na rýchla závodné autá jedného dňa chce aspoň siahnuť, preto sa nie je čomu diviť, keď si aspoň pätnásťminútovú prechádzku prajú k narodeninám. Predsa len väčšina ľudí nemá dostatok financií na to, aby si kupovala také autá, ktoré sa môžu radiť k tým najlepším závoďákům, ktoré boli kedy vytvorení.

Previezť sa v rýchlom aute je navyše v dnešnej dobe do istej miery naozaj adrenalín, pretože dnes už pod kapotou nesídli tristo, ale rovno už aj štyristo a viac koní, čo je vážne zážitok. Jet toľko kilometrov za hodinu je ale do istej miery hotová šialenosť, do ktorej sa nepúšťa len tak niekto. Páni však po takomto adrenalínu a po takejto šialenosti úplne prahnú, preto sa nie je čomu diviť, keď je pre nich jazda v tak rýchlom aute hotový splnený sen. Navyše sa aktuálne deje u tak rýchlych vozov novinky, treba u automobilky značky Bugatti, ktorý príde na trh s novým modelom Chiron. Ten už aktuálne sľubuje prekonanie rýchlosti tristo míľ v hodine, čo je zhruba viac ako štyristo osemdesiat kilometrov za hodinu.

Kto vie, či sa to však stane

Automobilka sa však tohto čísla relatívne bojí. Nie sú si istí, či do takého extrému majú ísť. Toto číslo je síce sľúbené, napriek tomu sa aj sama automobilka skôr prikláňa k štyrom stovkám päťdesiatich koňom, čo bude pre nich do istej miery maximum. Lenže sú to stále dohady. Automobilka však zaryto mlčí o tom, ako to v skutočnosti bude, teda sa pokojne môže stať, že budeme v konečnej fáze naozaj prekvapení, ale už nie je tak isté, či budeme prekvapení milo alebo nie. Možno sa nakoniec dostaví aj sklamanie z tohto dizajnovo fantastického vozidla.

Môže sa Vám ešte páčiť...