Lakujeme si nechty s obľubou a štýlovo. Čo teraz „frčí“?

Aj nalakované nechty sa radí k perfektnej Visazí ženy. Ak má žena neupravené nechty, je to len ukážkou toho, že o seba nedbá. Ak teda patríte k ženám, ktoré chcú vyzerať úplne dokonale, treba si začať lakovať nechty. Ovšem lakovanie nechtov už nie je dávno tak jednoduché ako kedysi. Dnes už neoslníte s obyčajne nalakovanými nechtami, ktoré sú jednej farby. Aj do sveta úpravy nechtov sa vrútil isté trendy, ktoré štýlové ženy musia akceptovať. Otázkou teda je, čo teraz frčí vo svete manikúry? 

Skôr si ženy lakovali nechty len jednou farbou. Boli rady, keď takzvane „nepretiahol“, avšak teraz je to ďaleko zložitejšie. Je síce skvelé, že ženy investujú do gélových alebo akrylových nechtov, ale ak nevyzerajú ako na sociálnych sieťach, nie sú tak štýlové. 

Prezraďme si teda, ako by mali štýlovo nalakované nechty vyzerať, aby sme sa s nimi mohli ukazovať na verejnosti. 

Metalová strieborné nechty sú stále ukážkou vkusu 

Začneme tým najjednoduchším lakovaním z aktuálnych trendov. Aktuálnym trendom sú strieborne nalakované nechty, konkrétne sú metalovo strieborné. Nechty sa lakujú tak, že sa nalakujú čiernym podkladom a neskôr sa cez ne pretrie strieborný prášok (niečo ako sypké tiene na oči). A keď sa krásne rozmažú, vzniknú metalovo strieborné nechty, ktoré bude kdekto závidieť. 

3D nechty sú však viac štýlové 

Milovníčky extravagancie už dávno prišli na to, ako štýlové sú takzvané 3D nechty. Ženy, ktoré však neboli zástankyňou extravagancie, si na nechty nikdy nenechali nalepiť kytičku, diamanty alebo iné aplikácie, ktoré by akokoľvek vadili pri bežných aktivitách. 

Dnes však aj ženy, ktoré extravaganciu doslova nenávideli, pre 3D nechty k svojej manikérke idú, pretože je to skrátka štýlové. Čím väčší kameň alebo kytičku si na nechty necháte prilepiť, tým lepšie. Mnohé ženy si dokonca na svoje nechty lepia plastové miniatúry animákov. Aj keď to môže znieť akokoľvek šialene, k týmto ženám sa pridávajú ďalšie ženy a vzniká z toho obrovský trend. 

Môže sa Vám ešte páčiť...