Lodičky pre štíhlejšie nohy

Jesenné obdobie totiž v sebe nesie úplne iné druhy obuvi, a síce napríklad obľúbené tenisky, ktoré teenageri tak ťažko uložili na zimný spánok. Teraz si ich znovu môžu vytiahnuť stopercentne si ich užiť. 

Na svoje si konečne prídu aj dámy, ktoré milujú formálny štýl. S čižmami im úzke nohavice zrovna nehrali do kariet, teda sú veľmi rady, že si môžu opäť vziať svoje obľúbené lodičky a ešte obľúbenejšie oxfordky. Táto obuv je totiž ako stvorená k formálnemu štýlu. Niet sa preto čomu čudovať, keď ženy presne tento štýl milujú. Ich kombinácia septembra tým najlepším dojmom a vždy zaujme nejedno mužské aj ženské oko. 

Lodičky sa ale dajú krásne kombinovať k džínsom. Iste, aj klasická kombinácia s šaty či sukňou nie je tabu, avšak k džínsom sa táto obuv hodí úplne perfektne. Nebojte sa ani zladiť topánky s deravými nohavice. Aj táto verzia sa nezakazuje, naopak je veľmi vkusná a hlavne ležérne. Lodičky sa teraz totiž hodí ako k formálnosti a elegantnosti, tak k pohodlnému a fantasticky komfortnému štýlu. Nekombinujte je samozrejme s tepláky – to už by bolo vážne moc. Vždy, ako opustíte svoj dom, sa riadne prezrite v zrkadle a zvážte, či sa oplatí alebo neoplatí ísť takto do ulíc veľkomesta

Môže sa Vám ešte páčiť...