Luxusné bývanie v Prahe na dosah ruky

Vybrať vhodné miesto, kam zložiť hlavu, kde založiť rodinu a kde spoločne zostarnúť, sa môže stať tuho tvrdým orieškom. Realitné servery a developeri sa síce predháňajú v ponuke predaja a nákupu bytov i domov rôznych kategórií, ideálny stav, ktoré uspokoja všetky požiadavky „na prvý dobrou“ ale dokáže priniesť len bývanie v modernej rezidencii.

Reklama na šťastie

Nové byty na Prahe 3 sú prototypom života v optimálnych podmienkach. Rezidencia na vačkový je budovaná v pokojnej časti Horného Žižkova, pozdĺž ulice Malešická. Rastie tu päť výškových budov, ktoré ponúknu celkom 347 bytov, ateliérov a nebytových priestorov. Architektonicky vzaté ide o vydarený komplex, ktorý sa vzájomne prelína, aby bola maximálne využitá obytná plocha bytových jednotiek, garantovaná vzdušnosť a prísun denného svetla, a to prostredníctvom predzáhradiek, lodžií, balkónov a strešných terás. Samozrejmosťou je dodržanie maximálneho súkromia.

V hlavnej úlohe asymetria

Projekt citlivo pracuje s nanajvýš dvanáctiposchoďovými objektmi, ktoré nevytvára jednotnú uličnej hmotu, ale členitosť aj asymetriu. Vďaka tomu vznikajú metropolitné byty s balkónmi a lodžiami, dispozične o veľkosti 1 + kk až 5 + kk. Bývanie na vačkové sľubuje pohodlný život medzi obchodnou a rezidenčné štvrtí Horného Žižkova. V oblasti priľahlého nákladného stanica sa črtá budúce mestské centrum so všetkou občianskou vybavenosťou, obďaleč je dostatok zelene v priľahlých parkoch. Všetko, čo priemerný človek k slušnému životu potrebuje, je tu na dosah ruky.

Multikultúrna adresa

Predaj bytov v Prahe na Žižkove je už v plnom prúde. Najväčší dopyt je po menších jednotkách, vhodných pre singles. Ideálne zázemie vo väčších priestoroch nájdu aj rodiny s deťmi. V blízkosti rezidencie sú školy, škôlky, detské ihriská i športoviská. Potenciálni klienti môžu navyše využiť zvýhodneného hypotekárneho financovania, vďaka ktorému je možné dosiahnuť na najnižšie úrokové sadzby.

Ako vybrať vhodnú veľkosť?

Byt vyberajte s ohľadom na počet členov domácnosti a vyhliadok do budúcnosti. Keď mu chcete Na vačkové prežiť svoje produktívne roky alebo sa jednoducho usadiť navždy, vyberajte starostlivo, aj čo sa kompozícií týka. Konkrétne dispozičné návrhy možno zhliadnuť v on-line katalógu, skrz neho si človek môže urobiť obrázok o usporiadaní v celom bytovom dome. Nezaskočí vás tak vaša spálňa vedľa susedovie sociálneho zariadenia. Všetko možné naplánovať do najmenších detailov, v pokoji a s rozvahou.

Môže sa Vám ešte páčiť...