Ako moderne zariadiť obývaciu izbu?

Ak túžite vo svojej domácnosti po zmene, potom sa rozhodnite pre nejaké zmeny potrebné v obývacej izbe. Hlavne ženy majú niekedy pocit, že ich domácnosť už nie je tak moderné, čo bývala, preto sa rozhodnúť pre zmenu. Väčšinou nenakupujú nový nábytok, len izbu oživí niečím novým. Ak však túžite po veľkej zmene, predajte vybavenie obývačky a my vám poradíme, ako si ho zariadiť znova a lepšie!

Niet sa čomu diviť, keď raz za čas zatúžite po zmene. Predsa len módne trendy sa menia v oblasti bývania rovnako ako v móde – teda ako na bežiacom páse. Ak ste napríklad obývačka nijako nemenili už niekoľko rokov, je nutná zmena. Nesmiete dopustiť, aby vás váš dom predsa omrzel!

Preto ak sa rozhodnete pre zmenu najmä obývacej izby, dajte na naše rady, ktoré sú zvážené podľa aktuálnych módnych trendov. A ak nám nebudete veriť, iste podobné názory nenájdete len tu, ale tiež aj na iných internetových magazínoch či v iných časopisoch o bývaní.

Len hnedá to môže byť!

Obývačka si najskôr vymaľujte na bielo – biela je univerzálna farba, ku ktorej vždy zladíte úplne všetko. A potom začnite kombinovať veci do hneda. Hnedá farba (alebo taky ešte sivá) je veľmi vkusná a moderná farbou rozhodne zostane ešte nejakých pár rokov. Nemusíte touto farbou maľovať treba jednu celú stenu, ale napríklad vymaľujte len pruh. Alebo sa rozhodnite pre nejakú hnedú tapetu. Fantázii sa medze nekladú a trocha hnedej farby na stenách ničomu neuškodí.

Na hnedú však zásadne dbajte hlavne pri zariaďovaní. Voľte masívnejšie nábytok – nebojte sa hnedých masívnych skriňou a knižníc. Hnedá masívne sedačka je taky samozrejme vkusná.

Samozrejme ak by ste nechceli mať obývačka len a len do hnedej farby, zlaďte si ju s bielou. Táto kombinácia je naozaj doslova nesmrteľná a rozhodne ju len tak nebudete chcieť meniť. Navyše v tejto farbe nájdete množstvo doplnkov, ktoré vám pomôžu obývacia izba riadne zútulniť.

Nebojte sa kontrastu!

Ak vám však obývačka príde stále monotónna, nebojte sa kontrastu. Do kombinácia hnedej a bielej sa odporúča napríklad žltá. Žltý paraván alebo žltý „bobek“ sú naozaj vhodné doplnky, ktoré vám stereotypné hnedo a bielu farbu rýchlo zdokonalí.

Môže sa Vám ešte páčiť...