Módne prešľapy, pozor na ne

Akých módnych prehreškov sa dopúšťame? Zamerajme sa na kúsky, ktoré nemali byť nikdy vyrobené, nie to ešte nosené. Alebo nie? Často ani nemusí byť chyba u odevu, ale spôsobu, akým je ženy nosia. Dajte si pozor na módne prešľapy, ktorých sa bohužiaľ dopúšťa drvivá väčšina z nás. 

priehľadné legíny 

Nohavice, ktoré v skutočnosti nohavicami nie sú, si obľúbilo mnoho žien. Ale prečo? Sú vulgárne a zvýrazňujú to, čo by sme ako dámy mali radšej zakryť. Navyše ak si pod priehľadné legíny vezmete nejaké výrazné spodnú bielizeň máte zaručené faux pas. Legíny Nevyhadzuj, môžeš ich nosiť na cvičenie alebo keď upratuješ. 

Schovávanie postavy v oversized oblečení 

Ak si žena nadmerných veľkostí alebo máš proste len nejaké kilá navyše, nie je to dôvod kúpu deky s dierami na ruky a nohy miesto oblečenie. Navyše miesto vzhľadu modelky budeš vyzerať horšie (ako v upnutom oblečení). Preto sa neboj kúpiť si správnu veľkosť. 

infantilné obrázky 

Pokiaľ je ti ešte menej ako dvadsať, stále sa to dá pochopiť. Ale ak ti ich štyridsať a nosíš na tričku obrie Minnie alebo Rarity z My little pony asi je niekde chyba. Prenechaj radšej tyhle postavičky svojej dcére. Bohužiaľ to nie je moc vtipné ani originálne. 

Až moc krátke 

Minisukne, z ktorých tí trčí nohavičky, taky asi nebudú to pravé orechové. Možno si myslíš, že chalanom (mužom) sa bude páčiť, že máš krajkové tangá, ale to snáď nemusí vidieť celé mesto, v ktorom žiješ. 

Zlý výber podprsenky 

Treba povedať, že veľa žien má veľký problém s tým nájsť svoju ideálnu veľkosť podprsenky, ale je to ľahšie, než sa zdá. Stačí si zájsť do obchodu, kde sa špecializujú na spodnú bielizeň a predavačka tí určite rada poradí. Ak sa hanbíš a máš veľa malé prsia, môžeš si kúpiť bralette podprsenku bez výstuží a kostíc. Je oveľa ľahšie zistiť, či ti padne ako u klasickej podprsenky, a navyše je extrémne pohodlná. 

Môže sa Vám ešte páčiť...