Módne trendy na rok 2022: čo sa bude nosiť?

Móda je každým rokom veľmi preberaná téma. Najmä na začiatku roka, kedy sa riešia aktuálne trendy. Poďme sa pozrieť na to, čo sa bude nosiť práve počas nasledujúcich mesiacov, nech máme istotu, že by nás štylisti ohodnotili desiatimi bodmi z desiatich. Takže, čo si tento rok na seba vziať, nech ohromíme okolie?

Mini a mikro

Hitom tohto roku budú hlavne trendy pochádzajúce z deväťdesiatych rokov. Hovoríme predovšetkým o mikro a mini sukniach, ktoré bohužiaľ mnohokrát odhaľujú viac, než sa pristanú a patria. Dôležité pri výbere týchto modelov je, aby zakrývali aspoň nohavičky – odhaliť sa predsa len nemusí všetko, že áno?

V každom prípade aj keď sú medzi nami tí, ktorí sú zaryto proti, napriek tomu všetko sa tento trend stane tým hlavným, na čo by sme mali tento rok zamerať svoju pozornosť. Štylisti sa však zhodujú na tom, že dovoliť si to budú môcť len ženy s úplne dokonalou, perfektnou postavou.

Kožené modely stále na scéne

Aj keď sa každým rokom nájdu v ponuke veci, ktoré sú úplne nové a ktoré stoja novo za obstaranie, sú medzi nimi aj trendy, ktoré boli hitom vlani. A na mysli máme predovšetkým kožené modely. Kožené košele, kožené bundy, kožené nohavice alebo kabelky – to všetko bude v popredí aj tento rok, tak nad tým už neohrnujte nos.

Tento rok ale príde s novými strihmi týchto modelov. Ocvočkované detaily, asymetrické prestrihy, vypasované modely alebo extravagantné zvršky – kožené kúsky skrátka budú v predaji prakticky v akomkoľvek prevedení, ktoré si len dokážete predstaviť.

Veri Peri je farbou roka

Čo sa bude tiež nosiť, bude všetko oblečenie, ktoré bude v odtieni Veri Peri. Práve tento modrofialový odtieň je totiž farbou roku. Hovoríme o veľmi krásnom odtieni, ktorý sa pekne kombinuje s mnohými inými farbičkami. Čo odtieň zladiť napríklad s čiernou, krémovou alebo hnedou? Dokonca pekne vyzerá v kombinácii s oranžovou, aj keď táto farebná kombinácia je skôr pre trochu odvážnejších jedincov.

Môže sa Vám ešte páčiť...