Módne trendy? Upnuté nohavice a splývavé sukne

S akými módnymi trendmi ste sa tento rok mohli stretnúť? Boli veľmi pestré a stále pretrvávajú. Módny diktát už dávno nie je prísny. Niektoré modely letia jednu sezónu, iné pretrvajú dlhšie, patria medzi stálice. A sú aj nadčasové, ktoré tvoria klasiku.

Oblečte si káro aj kocku

Sukňa ponúka množstvo variantov. V obľube sú splývavé materiály, ktoré dajú vyniknúť prirodzeným líniám tela. Napríklad flanel či vlna sú v tomto smere ideálne. Všetci tiež nadšene žiaria z jemného krepu, ktorý nutne nemusí byť jednofarebný, ale pokojne znesie aj nejakú peknú decentnú vzorku. A vyskúšajte ženy aj sukne z velúrovej kože, ktoré môžu byť dokonale sexy. Mohérové ​​káro je aktuálnym trendom, rovnako ako škótska kocka a plisované materiály. Ak chcete byť tradičné, potom čierne formálne sukne vyzerajú dokonale vždy a za všetkých okolností. Na voľný čas je in farebný menčester. Farieb sa rozhodne nebojte. Ak máte chuť ísť von, rozžiarite sa farebným modelom za šedivého počasia. Už dávno neplatí, že všetko musí byť nudne unifikované.

Priliehavé nohavice sú prima

V nohaviciach sa teraz dáva prednosť užšej siluete. Takže až sa v obchode budete preberať ponukou všetkých tých skinn, treginn a jeginn, vôbec ničomu sa nedivte. Upnuté modely skrátka stále letia, aj keď je pravda, že nie každému tiež vyhovujú. Avšak na druhú stranu elastické materiály bývajú pohodlné, dobre sa nosia, nikde vám nič neprebýva, nehrnie sa na nevhodných miestach. Športovým manšestrom rozhodne chybu neurobíte, džínsy so spraným vzhľadom sú v súčasnosti tiež to pravé. Objavujú sa aj nové farby, napríklad zlatožltá, červeň, takže či sa nebojíte vyzerať v šedi ostatných trochu výraznejšie, pokojne po nich siahnite. Nadšení pútajú aj rôzne zdanlivo drobné detaily, ktoré model príjemne oživia, napríklad lišty s gombíkmi, štepovanie, falošné diery. Zaručene budete vyzerať trochu inak, o poznanie ležérnejšie.

Môže sa Vám ešte páčiť...