MUST HAVE! Čo vám nesmie aktuálne chýbať v šatníku?

Móda sa neustále mení a stále predstavuje aktuálne módne kúsky, ktoré musíte mať vo svojom šatníku doslova z povinnosti. Väčšinou však v skutočných módnych trendoch doslova strácate, takže sa radšej zamerať na trendy, ktoré sa ukázali a o ktorých sa hovorí. Ak sledujete rôzne módne novinky na webových stránkach, potom určite máte veľký pohľad na to, čo sa deje vo svete módy a aké to stojí za to, že trávite svoje peniaze. Ak nepatríte tým, ktorí hľadajú webové stránky, ale radšej si kúpite klasické módne časopisy, potom môžete mať lepší pohľad na tento svet. Ak ste inšpirovaní módnymi kusmi, ktoré sú vždy písané, budete štýlové a stráviť len za to, čo bude nosiť viac ako štrnásť dní!

Ak si stále nemôžete vybrať, aké bity ste určite zaplatili, aby ste míňali peniaze, zamerať sa napríklad na klasiku, ktorá je obsiahnutá v nasledujúcich bodoch. Takéto kúsky by ste si nemali nechať ulošiť vo svojom šatníku, a preto ho usporiadajte!

1. Khaki nohavice

Tento rok je rok zelenej, konkrétne vojensky zelenej alebo khaki. Vo svojom šatníku by ste nemali vynechať také nohavice. Dajte si pozor, nekupujte si džínsy tohto štýlu, ale kupte si ľahší typ nohavíc, ktorý je len na členky, ak nie polovicu teľaťa. Khaki nohavice určite použijú a najlepšie ich kombinujú s tenami alebo napríklad s vašimi obľúbenými balerínky. Každá farba je pre nich vhodná, ale nenechávajte ružovú alebo šedú farbu.

2. Tričko s rozdelením

Vo väčšine tričiek máme počas leta obrovské teplo. To je dôvod, prečo si musíme uvedomiť, že musíme kúpiť trochu iné tričká, ako sme zvyknutí. Skúste väčšinou unikátne tričká, ktoré majú pomaly pod pažou. Sú to skvelé kusy, ktoré sú trendom, najmä v Amerike. Americký štýl pomaly, ale rozhodne ide do Českej republiky a je veľmi populárny!

Môže sa Vám ešte páčiť...