Nadkolienky skvelo pasujú k akýmkoľvek šatám

Šaty robia človeka. Tým sa rozhodne riadi veľa žien, ktoré každý deň chcú vyzerať úplne k svetu. Preto sa nie je čomu diviť, keď denne prichádza domov s plnými taškami oblečenie a muži len neveriacky sledujú, ako si jednotlivé kúsky oblečenia s úhľadnosti ukladajú do svojich skríň. Lenže každá žena si myslí, že má vecí stále málo, a tak sa nie je čomu diviť, keď si stále nové a nové kúsky kupuje. Ovšem mnohokrát sa neoplatí kupovať si kdejaký nový kúsok, ktorý sa behom okamihu ocitne na pultoch obchodov. Niekedy sa chce riadne pozrieť na aktuálne módne trendy na internete, pretože si predsa len nechcete kúpiť niečo, čo za štrnásť dní bude zase out. Jedná sa o riadne rozmýšľania, ktoré je spojené s kúpou každého kúsku oblečenia. Keď mu však narazíte na nadkolienky, rozhodne po nich siahnite! Tie sú totiž skvelé k akýmkoľvek šatám, aj keď najlepšie je skombinujete predovšetkým s šaty rovného strihu s golierom.

Nielen k šatám, ale tiež treba k sukniam

Nadkolienky sú skvelé najmä s kombináciou s teniskami. A vďaka tomu, že sa teraz móda rozhodla kombinovať elegantnosť a ležérnosť, tak nadšenci do pohodlia budú úplne nadšení. Nadkolienky sa hodí nielen k šatám, ale tiež predovšetkým aj ku kratším sukniam. Nenoste však úplne mini sukne alebo mini šaty, to potom vyzerá skôr lacno a vyzývavo, nie štýlovo a moderne. Skúste to s dĺžkou aspoň do polovice stehien, nech medzi nadkolienky a sukní či šatami je minimálne päť centimetrov.

Keďže sa táto kombinácia celkom uchytila, a to najmä u športovejších typov, kombinujte sa k nim tiež batoh alebo šiltovka, ktorá je taky veľmi obľúbená. V súčasnej dobe sa každý kúsok looku vyníma na prvých pozíciách rebríčka nejstylovějšího oblečenia, a tak teda ani s jedným kúskom neurobíte krok vedľa. Na ruku môžete pripnúť korálkové náramky a všedný hodinky, nie žiadne strieborné či zlaté – skúste to s obyčajnou bižutériou.

Môže sa Vám ešte páčiť...