Najluxusnejšie a najdrahšie SUV sveta sa pýši novým motorom!

Ak sa zaujímate o svet automobilov, určite ste zaregistrovali novinky, ktoré sa v poslednom čase ukázali svetu. Novinky predstavila celá rada automobiliek, ale k tým najočakávanejším novým autám sa radilo nové Bentley. Nie je to tak úplne novinka – je to skôr automobil, ktorý má zbrusu nový motor, vďaka čomu je teda inovovaný

Automobilka Bentley sa radí k tým najluxusnejším a najdrahším automobilkám sveta. Dovoliť si tieto vozne môžu skutočne len tí, ktorí sa radia do vyššej spoločenskej vrstvy ľudí. Aj keď je táto automobilka jednou z najlepších, aj ona sa musí snažiť, aby nestrácala svojich klientov. Musí teda inovovať a vymýšľať nové modely, aby skrátka nezakrněla.

Teraz sa rozhodla skôr pre inováciu. Rozhodla sa, že do modelu Bentley Bentayga, teda do najdrahšieho a zároveň do najluxusnejšieho SUV sveta, zaobstarajú nový motor.

Aký motor sa teraz nachádza pod kapotou tohto vozidla?

S najdrahším a najluxusnejším SUV sveta sa stretávate na cestách už zhruba dva roky. Dva roky je totiž doba, po ktorú sa automobil hojne vyrába. Teraz sa začne vyrábať s novým motorom, ako sme už spomínali. Otázkou však je, aký motor sa bude pod kapotou nachádzať teraz.

Možno vás to prekvapí, ale pod kapotou sa teraz bude nachádzať naftový osemvalec, ktorý pôvodne pochádza z Audi SQ7.

Je ešte v niečom nový?

Nová inovácia vozidla prináša však ešte nejaké novinky. K tým novinkám sa radí napríklad to, že je o zhruba osemdesiat milimetrov dlhšia než pôvodná verzia. Tieto milimetre zaregistrujú hlavne cestujúci, ktorí budú sedieť vzadu – je tu totiž viac miesta pre nohy.

Od pôvodnej verzie sa taky líšia celý stredový panel, ktorý je skutočne úplne iný. Displej a všeobecne celý multimediálny systém je prevzatý taktiež z Audi, a to konkrétne z modelu Q7. Čo je však rovnaké, tak je luxusná kabína. Tá je v automobile drevená s prvkami kože a chrómu.

Môže sa Vám ešte páčiť...