Nakupujeme pánske nazúvaky na leto. Akú značku voliť?

Keďže v obchodoch vládnu výpredaje, mali by sme to využiť. Zľavy sa vzťahujú napríklad aj na letné šľapky a žabky, ktoré budú pred letom stáť majland. Využite preto toho a buďte na obľúbené ročné obdobie pripravení. V prípade, že neviete, aké konkrétne nazouváky budú in, poradíme vám. Zamerajme sa teraz na pánske papuče, s ktorými páni v lete (ani pred letom) nešliapnete vedľa. 

V prípade, že chcete investovať do nazouváky, mali by ste investovať do Nazúváky kvalitných a značkových. U nekvalitných nazuvák riskujete, že sa čoskoro rozbehnú a rozbijú. Ak chcete investovať do značkových nazouváky, máme pár tipov na značky, ktoré sú teraz v obľube. 

VANS 

Nazúvaky značky VANS boli vlani hojne kupované. Ani tento rok tomu nebude inak. Využite ešte končiacich zliav a investujte do nich. Dajte si však pozor na veľkosti – u nazúvaky sú veľkosti trochu zavádzajúce. Radšej si ich vždy vyskúšajte. Obvykle obujete väčšie topánku, než ako veľké topánky obvykle máte. Inokedy to môže byť naopak. Aby ste teda nemuseli zdĺhavo vracať jednotlivé veľkosti obuvi, zájdite si do najbližšej predajne a vyskúšajte si ich priamo tam. 

Calvin Klein 

Ďalšie populárne značkou je značka Calvin Klein. Mnohí ľudia žijú v domnienke, že sa jedná o značku len a iba spodnej bielizne, ale je to tiež značka oblečenia. Aj keď je spodná bielizeň asi najpopulárnejší, šliapu mu na päty práve taktiež nazouváky, ktoré si taktiež musíte vyskúšať, ako si ich odnesiete domov. Aj tu počítajte s tým, že sa veľkosti môžu líšiť. 

Reebok 

Taktiež veľmi obľúbená značka, teraz skôr športovej módy. Reebok ako taký nemá však len športové oblečenie, ale tiežveľmi podarené papuče, ktorý si páni zamilujú. Tu sú však veľkosti viac zavádzajúce než kdekoľvek inde. Nie vždy každému nazúvaky značky Reebok sedí. 

Môže sa Vám ešte páčiť...