Nakupujte ako vojvodkyňa Kate. Aké značky nosí?

Nakupovanie je obľúbenou činnosťou nielen žien, ale aj mnohých mužov, ktorí si veľmi dobre uvedomujú, že šaty robia človeka. Ak patríte k ľuďom, ktorí milujú nakupovanie, potom určite máte aj svoje idoly alebo ikony, podľa ktorých nakupujete, podľa ktorých sa obliekate a podľa ktorých volíte jednotlivé kúsky do svojho šatníka. V prípade, že patríte k ľuďom, ktorí si ešte len takú ikonu hľadajú, čo sa obliekať napríklad podľa vojvodkyňa Kate?

Britská kráľovská rodina má samozrejme celý rad stylistov a podobných ľudí vo svojich službách, ale to neznamená, že si jednotlivé kúsky nemôže kráľovská rodina nakupovať sama alebo že sa jednotlivé kúsky kupujú len od najdrahších návrhárov. Dôkazom toho je napokon vojvodkyňa Kate, ktorá sa netají tým, odkiaľ jej kúsky pochádza či aké sú jej obľúbené značky.

Keďže práve vojvodkyňa Kate je jednou zo žien, ktorú možno označiť z módnu ikonu, nahliadnime spoločne do jej šatníka a odhalí pár kúskov a značky, ktoré rada nosí alebo ktoré preferuje pred ostatnými.

Začnime u návrhárov

Ako sme spomenuli, nie všetky kúsky pochádza z dielne známych svetových návrhárov. Aj keď nie všetky kúsky z dielní návrhárov pochádza, rovnako sa nájde v šatníku vojvodkyňa Kate niekoľko kúskov, ktoré z rúk návrhárov naozaj pochádza. Spomeňme si preto jej najobľúbenejšie návrhárov, ktorí usilovne pracujú na jej obľúbených kúskoch.

K týmto návrhárom patrí napríklad Alexander McQueen, ktorý navrhol napríklad jej prenádherné svadobné šaty. Ďalším obľúbeným návrhárom je tentoraz žena Jenny Packham, ktorá pracuje väčšinou na šatách, ktoré sú ako stvorené pre červený koberec alebo na podobné akcie.

Obľúbené značky vojvodkyňa Kate

Čo sa týka obľúbených značiek vojvodkyňa Kate, spomenúť musíme napríklad značku Burberry alebo klasickú, moderný a elegantný Zaru. Kúsky z šatníka vojvodkyňa Kate však pochádza tiež z Top Shopu alebo z dielne značky Max Mara.

Môže sa Vám ešte páčiť...