Nastúpte do rozbehnutého vlaku. Podnikajte na základe franchisingu

Poznáte franchising? Pre mnohých podnikateľov je to moc dobre známy pojem, pre iných je to záhada, ktorú doteraz nerozlúštil. Franchising je dnes pomerne populárny spôsob podnikania, jedná sa o podnikanie na základe licenčných zmlúv, ktoré sa dá prirovnať k rozbehnutému vlaku, do ktorého začínajúci podnikatelia len naskočí. Ak sa rozhodnete odkúpiť licenčnej zmluvy franšízovej spoločnosti, budete si môcť nasledovne otvoriť franšízovú pobočku, ktorá už je na trhu zavedená, ktorá má na trhu svoje miesto a ktorá má stále sa vracajúci klientov. Ako sme povedali, nastúpili by ste do už rozbehnutého vlaku, nemuseli by ste premýšľať nad názvom spoločnosti ani nad podnikateľským zámerom, s ktorým by ste vstúpili do podnikateľského sveta. 

Dalo by sa povedať, že to najťažšie na samotnom franšízovej podnikania je rozhodnutie, s akou franšízy budete podnikať. Pre každého podnikateľa je atraktívny iná Frančíza, iný odbor. Vždy sa však rozhodujte podľa toho, ako konkrétna firma prosperuje. Ak prosperuje len krátkodobo alebo sa dlhodobo potáca v červených číslach, nesnažte sa ju zachrániť. Tento rozbehnutý vlak v blízkej dobe naozaj narazí. 

Pre akú firmu sa teda rozhodnúť? 

Ako sme spomenuli, dnes na základe franšízového podnikanie podniká nejedna firma. Je naozaj ťažké sa rozhodnú pre jednu, s ktorou to skúsite. Odporúčame to vyskúšať s firmou Extéria Market, ktorá je dnes poprednou spoločnosťou poskytujúcou poradenstvo v oblasti BOZP a PO. 

Prečo zvoliť firmu Extéria Market? 

Ak sa rozhodnete pre firmu Extéria Market, do jedného roka budete mesačne zarábať až sto tisíc korún. Prvotné investície sa vám teda vráti pomerne rýchlo späť. Mimo to máte istotu, že budete podnikať s firmou naozaj dlho, veď produktom sú služby BOZP a PO, ktoré tu boli, sú a budú – jedná sa o zákonné povinnosti ktoré musí mať každý podnikateľ vyriešené. 

Firma Extéria v súčasnosti pôsobí nielen na českom, ale aj na slovenskom trhu. 

Môže sa Vám ešte páčiť...