Nebojte sa sieťovaných siloniek

Aj jar s letom v sebe nemusia niesť len vysoké teploty, ale tiež sa môže stať, že sa jedného krásneho dňa zobudíte do daždivého rána. Takéto dni patria k tým chladnejším a nie práve obľúbeným. Nikto sa neoblieka rád do takých dní, pretože sa väčšinou looky skladajú z tmavých farieb, z ktorých je len človeku smutno. Navyše sa musí aj v takých ročných obdobiach nosiť džínsy, ktoré sú mnohokrát nepohodlné. Teda jedná sa len o tie typy, ktoré v sebe nemajú žiadnu dieru. Roztrhané nohavice sú relatívne pohodlné, pretože vďaka dieram je naša chôdza o niečo pohodlnejšie a ľahšie. Niekedy sa dokonca stane, že pri chladných ránach si predsa len chcete obliecť roztrhané džínsy, aj keď do nich bude značne fúkať a vy môžete prechladnúť. Možnou variantou, ktorá vás môže od prechladnutia trochu spasiť, je, keď si pod také džínsy oblečiete ešte silonky. Mať pod džínsy silonky sa stalo teraz veľmi populárne, pretože si dámy začali obliekať sieťované silonky, ktoré predtým nosili iba „lacné dievčaťa“. Teraz sa však sieťované silonky už nespájajú so ženami, ktoré si zarábajú pohlavným stykom, ale naopak sa jedná o veľmi štýlový kúsok, ktorý by istý každá žena mala mať v šuplíku. Nemusí sa totiž obliekať iba pod džínsy, ale tiež určite zapôsobíte, keď si ich oblečiete napríklad k nadkolenkám a k šatám.

Vyhnite sa však minisukniam a podpätkom

Avšak predsa len buďte veľa opatrní s kombinovaním tohto kúsku. Vyhnite sa rozhodne podpätkom, takže lodičky alebo čižmy na vysokom a tenkom podpätku sú naozaj tabu. Skúste to radšej s teniskami a už spomínanými nadkolienky. Poprípade teda tenisky a silonky obliecť pod džínsy. Čo sa týka minisukní a šiat, ktoré nám siahajú sotva pod zadok – aj tejto kombinácii sa rozhodne vyhnite. Chcete pôsobiť ako štýlová žena, nie ako niekto, kto má sexuálny profesii.

Takých kúskov, na ktoré sa musí dávať pozor v otázke kombinovania, je veľká rad. Preto vždy sledujte, čo si na seba dávate a ako v tom vyzeráte, pretože práve tak sa môžete vyhnúť nemiestnym poznámkam okoloidúcich.

Môže sa Vám ešte páčiť...