Nechty a ich trendy, alebo lakujte ich podľa posledných výkrikov

Trendy sa nemenia iba vo svete módy, ale aj vo svete kozmetiky a krásy všeobecne. Keď začne slniečko po dlhej zime vystrkovať svoje lúče, máme tendenciu zájsť na nechty a konečne opečovávať naše ruky, ktoré sme možno v posledných mesiacoch značne zanedbávali. V prípade, že chcete odísť zo salónu s tým, čo sa práve nosí, poďte sa zoznámiť s poslednými módnymi trendmi. Áno, aj vo svete nechtov sa mení.

Ozdobné kamienky sú späť

Čo sa znova navracia do módy sú ozdobné kamienky, ktoré sa nosili predovšetkým okolo roku 2010. Pre niekoho trochu extravagantné, pre iného zase vkusný doplnok, ktorý nechty posúva na úplne inú úroveň.

Pokiaľ túžite po nechtoch, ktoré budú v niečom iné, ozdobné kamienky stoja za zváženie rovnako ako dekorácia v podobe plátkového zlata alebo lesklých nálepiek na nechty.

Pastelové farby aj vo svete nechtov

Možno ste zaregistrovali, že tento rok to bude predovšetkým o farbách. Pestrosť bude tým, čo sa bude nosiť, čo je na jednej strane dobre. Pestrosť nie je nuda, navyše je do istej miery aj elegantná.

Ak vás neutralita už nudí, práve pastelový mix, ktorý necháte naniesť na nechty, bude tým, čo vám denne zlepší náladu. Nemusíte mať nechty zahalené celkovo do farebnosti, stačí si „omočiť” iba špičky nechtov.

Mliečna je stále v kurze

Pokiaľ ale nie ste milovníkmi pestrosti, ale dávate prednosť práve spomínanej neutralite, potom budete vsádzať na mliečnosť. Vysoko elegantná, mliečna manikúra, ktorá sľubuje neustále upravené nechty, sa hodí na každú príležitosť.

Prídu vám „mliečne” nechty trochu nudné? Napriek tomu ich chcete mať, pretože presne túto porciu elegancie vyžaduje vaše zamestnanie? Môžete ich tiež spestriť kamienkami, prípadne trblietkami, alebo ďalšími farbami v „nahých” tónoch, ktoré budú sotva znateľné, napriek tomu budú istým spestrením.

Môže sa Vám ešte páčiť...