Neobmieňajte všetky kúsky v šatníku. Niečo znosíte aj tento rok

Premýšľate nad tým, že obmeníte svoj starý jesenný šatník, keďže sa do módy dostala nová, jesenná kolekcia? Nemusíte však vyhadzovať všetko. Aj keď platí, že to, čo bolo in jeden rok, už nie je in rok druhý, neplatí to o všetkom. Existujú kúsky, ktoré je možné nosiť aj tento rok, ktoré sú svojím prevedením nadčasové a ktoré si zamilujete už len preto, že za ne neminiete druhýkrát. Ak sa teda púšťate do obmeny šatníka, odporúčame vám dávať si pozor na to, čo vyraďujú. 

Tohtoročná jesenná kolekcia je plná fantastických kúskov, ktoré snáď ešte nikdy v móde neboli. Ovšem je tiež plná kúskov, ktoré poznáme z minulého roka. Nerobte tú chybu, že si kúpite rovnaké kúsky dvakrát alebo že dokonca kúsok vyhodíte a nahradíte ho veľmi podobným. Takéto chyby sa každým rokom dopúšťa nejedna žena a my sa tomu rozhodli predísť tým, že vám poradíme, čo z šatníku rozhodne nevyhadzovať, pretože sa to teraz dá ešte unosit. 

1) Parky 

Kto by nepoznal krásne, vkusné bundy zvanej parky. Minulý rok sa nosili hojne a tento rok sa nosia taky. Ak však vlastníte parku s kožušinkou, radšej kožúšok uvoľnite a ponechajte na zimu. Dnes sú populárne najmä také parky, ktoré majú len čistú, nedotknutú kapucňu, siahajú až pod zadoček a sú stiahnuté uprostred šnúrkou. 

2) Dlhé kardigany 

Kardigany sa nosia, avšak nie vo všetkých spracovaniach. Krátke kardigany radšej ponechajte v obchodoch a zvoľte radšej dlhé kardigany, ktoré siahajú až k členkom. Práve s nimi najviac zaujmete a iste ich máte vo svojom šatníku, pretože sa jednalo o kúsok, ktorý bol štýlový aj v vlani. Vlastne sa vlani dostal do módy a ženy sa po ňom mohli doslova utĺcť. 

3) Batohy 

Aj batohy sa zaradili k nestarnúcim kúskom. Teraz sa síce nosia menšie batohy ako vlani, ale ani s väčšími modelmi neurazíte a vytvoríte vkusný look, ktorý vám bude kdekto závidieť. 

Môže sa Vám ešte páčiť...