Nestarnúci značky bielych tenisiek, ktoré tento rok dominuje móde

Aké tenisky sú označované za tenisky tohto roku? Sú to jednoznačne biele tenisky, ktoré sa dostali do popredia už vlani, kedy sa nosili naozaj so všetkým. Ani tento rok tomu nie je inak, aj tento rok sa tenisky nosia úplne ku všetkému. Preč sú časy, kedy sa tenisky nosili len k športovým outfitom alebo prípadne k džínsom. Sú tu dni, kedy ich môžeme nosiť ako k šatám, tak k sukniam, najmä ak sú bielej farby. Ak sa vrhnete do nákupu bielych tenisiek, ponúka sa otázka, či voliť neznačkovú bielu obuv alebo značkovú. A prípadne akú značku voliť. 

Samozrejme neznačková obuv nemusí tak dlho vydržať alebo nemusí byť tak pohodlná, je však pravdou, že veľakrát neznačkové tenisky vydržia ďaleko viac ako značkové. Ak ste však milovníkom značiek, rozhodne nesmiete v botníku postrádať nestarnúcej značky, ktoré biele tenisky ponúka neustále – už po dlhé roky. 

Biele Conversky nestarnú 

Vedeli ste, že značka Converse na trhu pôsobí už viac ako sto rokov? Tenisky pripomínajúce klasické čínske kecky sú dnes pravdepodobne najpopulárnejšie obuvou na svete. Majú je deti, páni aj dámy, hodí sa úplne ku všetkému a nosí sa s rôznymi zaujímavými kombináciami. Práve značka Converse sa radí k značkám, ktoré ponúka nestarnúci biele tenisky. To, že je na nich logo, to už nie je tak podstatné. Dôležité je, že sú biele. 

U tenisiek Converse sa často zvádza boje o to, kto je udrží mať čo najdlhšie v bielom stave. Sú predsa len z obyčajnej látky, ľahko sa zašpiní. Nedovoľte to, nech nestráca na kráse. 

Nestarnú ani tenisky značky Adidas 

Opäť sa na trh vrátili klasické tenisky Adidas v tej úplne základnej variante – teda jednoduché, bez žiadnych zbytočných aplikácií, v základnom tvare, len s čiernymi prúžkami na bokoch. Nájdete ich dnes nielen v športových obchodoch, ale aj v obchodoch s obuvou, kde ich majú dokonca za ďaleko výhodnejšie ceny. 

Klasické, staré dobré tvary tenisiek Adidas na chvíľku zmizli z pultov obchodov, našťastie teraz sú opäť k dispozícii, a to rovno v starom dobrom základnom vyhotovení. 

Môže sa Vám ešte páčiť...