Nezabudnite na pitný režim vo fitness!

Páni sa najmä starajú o svoje svaly a chcú, aby boli naozaj veľké a silné. Ženy chodia na vlastné telo a tiež posilňujú zadok, ruky, stehná a brucho. Okrem iného samozrejme dohliadať na chlapcov, pretože takýto pohľad nie je len pre nich. Keď mu idete to posilňovne, mali by ste dbať na základné oblečenie, čo v sebe nesie u žien predovšetkým legíny a nátelník, všetko samozrejme funkčné, a potom taky športové podprsenku. Dámy nosia funkčné spodné prádlo vo forme tesnej košeľu a šortky. Samozrejme, nemali by ste zabudnúť na uterák, ktorý je dôležité vziať so sebou, pretože toto cvičenie nie je práve touto aktivitou, s ktorou by ste sa nestotožnili. Uistite sa, že ste všetko vzali so sebou do telocvične. Topánky sú mimochodom základom, ktorý nemôžete urobiť bez.

Dokonca aj v telocvični dávajte pozor na dodávku tekutín!

Avšak, najmä v telocvični, uistite sa, že máte konštantný príjem tekutín. Veľmi sa budete potovať, čo znamená, že musíte každú kvapku potu nahradiť kvapkou vody. Niekedy budete musieť piť asi liter viac vody, než ste pôvodne mali, ale na tom nezáleží, najmä ak nie ste dehydrovaný. Ale rozhodne piť v kurze, nepijete súčasne tri litre vody po tréningu, ak nepijete trochu počas cvičenia. Vyskúšajte to s bielkovinou po cvičení, ktoré vás trochu trpko predtým, ako sa vrátite domov.

Ak chodíte do posilňovne, mali by ste sa postarať o dobré jedlo, najmä preto, že je to všetko. Cvičenie v posilňovni nie je dobré a dobré, ak nemáte ani to, čo máte doma. Peniaze v telocvični by mohli prísť trochu, pretože po veľkom cvičení dostanete pizzu so salámom a ananásom. Chlieb zdravý nie je ťažké, stačí si na to zvyknúť.

Môže sa Vám ešte páčiť...