Nosíme sako tisíckrát inak

Ak vám chýba v šatníku sako, nie je váš šatník úplný. Sako je jedným z kúskov, ktoré sú nutnosťou a samozrejmosťou. Tvorí základ každého dámskeho, ale aj pánskeho šatníka, a možno ho nosiť tisíckrát inak. Ak patríte k ľuďom milujúcim eleganciu, sako je váš obľúbený kúsok. Avšak aj v prípade, že milujete ležérnosť a pohodlnosť, je sako kúsok, na ktorý nikdy nezanevrite. V súčasnej dobe sa síce nejedná o zrovna najlacnejší kúsok na trhu, je to však niečo, čo možno nosiť dlhé roky, napriek tomu nevyjde z módy. 

Ak by sme mali vymenovať nadčasové a ikonické kúsky, ktorými sa pýši nielen hviezdy, celebrity, ale ktoré sú taktiež bežnou súčasťou našich šatníkov, spomenuli by sme saká, pretože to sú naozaj modely, ktoré nás spasí za každej situácie a v každom okamihu. Ak sako v šatníku máte, máme pre vás niekoľko tipov, ako práve sako nosiť. 

Sako a rolák, to je kombinácia zo sedemdesiatych rokov 

Mladistvá móda súčasných štyridsiatnikov nás mohla hocičomu naučiť. Napríklad nás naučila tomu, že sako a rolák je nestarnúci kombinácia, ktorú si zamilujete. Ak sako a rolák doplníte o typické Havlovej nohavice, teda nohavice, ktoré sú krátke zhruba k členkom, majú puky a sú užšie, máte ideálnu look na obchodné rokovania, na schôdzku s priateľmi či na prvé rande. 

Rolák a džínsy ako záchrana v čase, keď nevieme, čo na seba 

V prípade, že neviete, čo si dať na seba, vyberte džínsy, klasické tričko jednej jedinej farby, k tomu zvolíte tenisky a sako. To je záchrana, na ktorú drvivá väčšina z nás nedá dopustiť. Zamilujte si ale aj sako, tričko a džínsy doplnené lodičkami, čo je elegantnejší forma outfitu, s ktorou očaríte potrebné na obchodnej schôdzke. 

Sako si zamilujte aj s klasickou košeľou 

Nesmieme zabudnúť ani na nestarnúcej kombinácii saká, košele a elegantných nohavíc, k tomu doplníme lodičky a napríklad kabelku zvanú listonoška. Ide o typický dress code všetkých tých, ktorí pracujú v kanceláriách. 

Môže sa Vám ešte páčiť...