Nové Audi A8 – čím sa pýši?

Páni milujú autá – o tom už dávno nie je pochýb. Je však nutné spomenúť, že autá sú však drahou záležitosťou. Ide o investíciu, ktorú si nemôžeme dovoliť každý deň, preto sa nie je čomu diviť, keď si o novo kúpený automobil naozaj dbajú. Každý deň prechádza auto údržbou – každý drobek na zemi pri spolujazdca alebo vzadu na zadných sedadlách je poctivo vysávaný, pretože inak autá nevyzerá novo. Keď je sa v aute zdá byť niečo v neporiadku, potom sa samozrejme ihneď jede niečo opraviť, pretože je potrebné udržiavať si ho a starať sa o neho, pretože to naozaj nebola vec, ktorú si kúpime z jednej výplaty. O auto sa staráme najmä vtedy, keď je daný model vozidla hotová novinka, ktorú nemá len tak niekto. 

Takou novinkou je aj aktuálna novinka vo svete automobilky značky Audi, a to Audi A8. Tá je k dispozícii zhruba od polovice júla a už dlho predtým bola zameraním mnohých pánov, ktorí si na ňu dlho šetrili. O tejto automobilke predsa kolujú neustále samé pochvalné zvesti a auto tejto značky si neustále kupujú mnohí ďalší páni, ktorí chcú nadchnúť svoje terajšie alebo budúce partnerky. Niet sa čomu diviť, automobilka predsa stále prichádza s novinkami a zakaždým takmer vyrazí dych. 

Čím nadchlo Audi A8? 

Nové Audi A8 je konkrétne k dostaniu od jedenásteho júla tohto roka. Je to teda naozaj akási novinka, ktorá úplne berie dych. Dostala totiž vzduchové odpruženie a aktívny podvozok, ktorý je ovládaný elektromechanickým ovládaním. V sebe tiež nesie trik, s ktorým sa najprv predstavil model od automobilky značky Mercedes. Ide o trik s prednou kamerou, ktorá starostlivo kontroluje stav cesty pred vami. Systém teda vždy s dobrým prehľadom vie, či vás stretne nerovnosť, ako dlho bude trvať a upozorní na to, aby ste sa jej vyhli. Vďaka tomu sa tak predchádza mnohých dopravným nehodám, ktoré sú spôsobené nepozornosťou vodiča a vďaka zlému stavu vozovky. 

Môže sa Vám ešte páčiť...