Ako oddialiť a ako privolať menštruáciu?

Páni si len môžu predstavovať, aké veľké utrpenie predstavuje pre ženy menštruácie. Ženy ju však trpia, sú za ňu aj v mnohých prípadoch rady. Predsa len menštruácia je signál toho, že ženy nie sú tehotné, čo celá rada žien ocenia vedieť. Na druhú stranu je menštruácia veľmi nepríjemná časť mesiaca, ktorá dokáže ovplyvniť náladu všetkých žien. Ženy sa touto dobou každý rok modlia, aby menštruácia neprišla v čase, keď budú na dovolenke. To by si nemohli užiť pravé letné radovánky. Ak vám však menštruácia na dni dovolenky vychádza, poradíme, ako ju prírodnou cestou málinko pozdržať. 

Samozrejme sa môže stať, že mnohé ženy potrebujú menštruáciu skôr priblížiť, pretože majú meškanie. Aj s tým vám poradíme. 

Ako menštruáciu oddialiť? 

Ak ste zistila, že menštruácia má prísť práve v čase, keď budete na dovolenke, nezúfajte. Ak neberiete antikoncepciu, ktorá by vám mohla mesiačiky oddialiť, odporúčame piť vodu s citrónom. Citrón totiž skrýva látky, ktoré dokážu menštruácii chvíľku pozdržať. Vďaka tomuto citrusu by sa k vám mohla dostať napríklad o tri dni neskôr. 

Je to však len babská rada, ale stojí za vyskúšanie. Samozrejme je nutné mať na mysli, že menštruáciu o dlhšiu dobu, než sú tri dni, oddialiť nejde. 

Ako menštruáciu privolať? 

Ak sa strachuje o to, že ste tehotná, pretože sa vám menštruácia oneskorila, odporúčame siahnuť skôr po červenom víne než po tehotenskom teste. Červené víno v sebe obsahuje látky, ktoré menštruáciu privolávajú. Rovnako tak sa môžete naložiť do horúcej vane, ktorá tiež dokáže menštruáciu privolať, ak máte meškanie. 

Účinný je aj pohyb. Stačí teda, aby ste si vyšli behať alebo aby ste si zacvičili doma pred televízorom a nielen, že sa budete cítiť dobre a zdravšie, ale tiež si privoláte menštruáciu, ktorú tak dlho očakávate. 

Vyššie uvedené babské rady dokážu privolať menštruáciu do dvoch dní. 

Môže sa Vám ešte páčiť...