Onedlho je tu Valentín. Čím ohromíte?

Už sa nám opäť blíži ten americký sviatok všetkých zamilovaných, ktorý jedna polovica Čechov uznáva, druhá ho však zo srdca nenávidí a čaká si na prvý máj, čo je deň, ktorý sa tiež prezýva „lásky čas“. V prípade, že oslavujete americký sviatok zvaný Valentín, určite chcete ísť so svojou drahou polovičkou na večeru, lenže teraz sa ponúka otázka, čo si vziať na seba. Valentínska večera je predsa trochu slávnostná večera, teda neohromíte len s džínsami alebo s tričkom, ženy zase neohromia iba s tričkom a obľúbenými Havlovkami. Človek musí byť trochu kreatívnejší a musí vymyslieť outfit, z ktorého druhá polovička posadí na zadok.

Pokiaľ teda mierite so svojou drahou polovičkou do krásnej reštaurácie, máme pre vás niekoľko tipov, čo si obliecť. Predsa len nehodí sa vziať si ležérne oblečenie, zvoľte radšej niečo oveľa elegantnejšie, ale samozrejme to neprežeňte. Obleky si naozaj dávať nemusíte, to nie je potrebné.

Čím ohromí páni?

Páni najviac ohromia moderným lookom skladajúcim sa z kratších nohavíc, mokasín a košele so stojačikom. To je taký free elegantný štýl, ktorý doplníte o hodinky a opasok rovnakej farby. Je to však skôr pre odvážlivcov, ktorí nepatria medzi takzvaných „zmrzlíkov“. Holé členky totiž nie sú pre všetkých.

Ak ste zástancom klasicky dlhých nohavíc, vezmite si ich spoločne s jednofarebným tričkom, najlepšie s čiernym či bielym tričkom, ktoré doplníte o ľahké elegantné sako. Na nohy môžete dať buď poltopánky, alebo elegantné vyššie členkové topánky na zaväzovanie. Hodinky sú opäť súčasťou looku.

Čím ohromia ženy?

Aj ženy majú na výber. Pokiaľ sa chcú cítiť typicky žensky, môžu vytiahnuť krásne šaty dlhé až pod kolená, ktoré doplnia buď o dlhé čižmy nad kolená, alebo o sandálky s plnou špičkou. Šaty môžu byť kvetinového vzoru, k tomu patria listonoška a jemné náušnice v podobe perličiek.

Ak ste skôr nohavicový typ, odporúčame si vziať kratšie nohavice cigaretového strihu, k tomu obujte obľúbené lodičky, najlepšie do špičky, oblečte si jednofarebné tričko a obľúbené sako. Tento vršok je možné vymeniť za štýlovú blúzku, ktorú doplníte o prstene na prstoch.

Môže sa Vám ešte páčiť...