Opäť sú v móde zvieracie vzory. Nechýba na topánkach ani na kabátoch

Kto by to bol povedal, že sa jedného dňa dočkáme opäť doby, kedy budú v móde zvieracie vzory. Posledne to vyzeralo, že zvieracie vzory už do módy nevstúpi, ale teraz sa už oficiálne vie, že zvieracie vzory sú zase v móde, a to vo veľkom. Kým v minulých rokoch sa zvieracie topánky dostali na minimum kúskov, teraz sa uchytili na azda každom modeli, ktorý v obchode nájdeme. Na aké konkrétne modely sa zvieracie vzory uchytili? 

Než sa však pustíte do bezhlavého nakupovanie oblečenia so zvieracím motívom, myslite na to, že by sa nemali spoločne kombinovať. Samozrejme kabelka s topánkami môže, avšak nepreháňajte to. Zvieracie vzory by sa mali kombinovať najmä s jednoduchými, jednofarebnými kúsky, aby outfit nepôsobil príliš extravagantne a aby pôsobil stále štýlovo. 

Zvieracie vzory napadli topánky 

Zo všetkého najskôr sa musíme pozastaviť nad topánkami, pretože práve tie zvierací vzor napadol najskôr. V súčasnej dobe si môžete zvieracie topánky zakúpiť na každom rohu, najskôr však prenikli do obchodov značky ZARA. 

Najštýlovejšie topánky zvieracieho vzoru sú tie, ktoré majú nepravidelný, zaujímavo stavaný podpätok a zároveň siahajú minimálne k členkom. Štýlové sú však aj tenisky zvieracieho motívu alebo mokasíny toho istého vzoru. 

Zvieracie vzory dostihli aj kabáty 

Okrem topánok si môžeme vo zvieracom motívu kúpiť aj kabáty. Tento rok sú moderné najmä huňaté, veľké oversized kabáty, ktoré nás ochránia pred chladom i zimných dní. Nezabudnite na to, že kabáty zvieracieho motívu musíte opatrne kombinovať, napríklad kabát a topánky toho istého štýlu pôsobí nevkusne a extravagantne, radšej jednotlivé kúsky skombinujte s niečím úplne iným, aby ste pôsobili štýlovo a in. 

Kabelky so zvieracím motívom sú v obchodoch už dlhšiu dobu 

Kabelky so zvieracím motívom sú kúsok, ktorý nám mal prezradiť, že zvieracie vzory sa dostanú do módy vo veľkom. Ide o vôbec prvý kúsok, ktorý zvierací motív nosil, napodiv už na pultoch obchodov sídli nejaký ten piatok. 

Môže sa Vám ešte páčiť...