Otrepte pestrofarebné šaty!

Jar a následné leto sa nesie v znamení farieb. Ten, kto sa farieb bojí, nech radšej nevychádza von. Čierna je neprípustná, aj keď je to pre niekoho šťastná farba. Zažiariť môžete v teplejších mesiacoch iba pestrými farbami, ktorými tiež rozžiarite svoj všedný šatník. Zamerajte sa prevažne na farebnosť topov a jednoduchých tielok. Svoju pozornosť ďalej upnite na šaty a sukne, ktoré sú v teplých mesiacoch dôležité. Pri klasických farieb zostaňte v oblasti džínsov a búnd. Ovšem kabelky a topánky – tie stojí za trochu farbičiek. Nebojte sa farebných topánok, ty len rozžiari zdanlivo nudný a všedný outfit. To isté platí aj u kabeliek. 

Každá žena (ale samozrejme i muž) má farbu, ktorá mu najviac pristane. Čierna alebo biela pristane každému, preto sa pozrite na širšie spektrum. Zamierte svoju pozornosť najmä k tým farbám, ktoré sú vážne výrazné. Ovšem dajte ruky preč od fosforu. Tieto farby sú absolútne neprijateľné, či už sa jedná o fosforové žltú, oranžovú, zelenú či ružovú. Ani jeden odtieň nikdy nebol v kurze a tiež ani nebude. Jednalo sa o akýsi zúfalý výkrik, ktorý mal len upútať rad tínedžerov, aby si kúpili produkty s týmito farbami. 

Ak vynecháte teda fosfor, iste prídete na inú peknú farbičku, ktorá vás úplne rozžiari. Bude sa určite jednať o žltú. Táto farba je úplne senzačný a sedí skoro každému. Najlepšie sa kombinuje s obyčajnými džínsy, ale rovnako najviac vynikne u šiat. A práve pestrofarebné, nielen žlté, šaty budú tohtoročnú teplú sezónu v kurze. 

Šaty sú krásne bez vzorov, ale s naozaj pestrou farbou. Červená alebo žltá sú jasnými favoritmi na víťazstvo, ale pred nich sa ešte skúša dostať aj výrazne zelená alebo kráľovsky modrá. Všetky tieto farby dúhy potrebujete mať vo svojom šatníku a určite s nimi neurobíte zle ani v zimnej sezóne. Aspoň do chladných rán prinesiete opäť trošku radosti a tepla. 

Môže sa Vám ešte páčiť...