Páni, inšpirujte sa outfity, v ktorých hrá hlavnú úlohu denim

Denimové kúsky aj tento rok ovládli pulty všetkých obchodov. Sú jednoznačne hlavnými módnymi trendmi tohto roka, čo je skvelé. Každým rokom sa bojíme, že budeme musieť nahrádzať minuloročné trendy trendy novými, ale tento rok to našťastie tak nie je. Denimu sa asi len tak nezbavíme, ale to nevadí – je to nadmieru štýlová záležitosť, ktoré podľahne i ten, kto doteraz denim nenosil. V prípade, že patríte k ľuďom, ktorí denimu zatiaľ neprišli na chuť, pretože nevedia, ako ho kombinovať, nechajte sa inšpirovať outfity, v ktorých hrá denim hlavnej úlohe. 

Páni, denimové košele možno kombinovať rôzne 

Súčasťou každého pánskeho šatníka by mali byť rozhodne denimové košele, ktoré vyzerajú krásne na každom mužovi. Ešte lepšie sa kombinujú. Pre odvážnych je tu kombinácia denimu a denimu. Máme na mysli kombináciu džínsové košele a klasických modrých džínsov. Aj keď človeku môže prísť, že je toho denimu veľa, nie je to tak. Denimu naozaj nikdy nie je moc. 

Samozrejme je tu možnosť obliecť si čierne džínsy, ktoré doplníte bielym tričkom a rozopnutú denimovú košeľou. Na topánky obujete biele tenisky, na ruky natiahnete náramky z dreva. Aj to je jedna alternatíva, s ktorou očaríte každú ženu. 

Nebojte sa nosiť otrhané džínsy ku členkom 

K denimovým kúskom patrí samozrejme aj klasické džínsy, ktoré je možné zakúpiť v mnohých strihoch a mnohých farbách. Mnohí páni majú strach z džínsov k členkom, pretože nevedia, či si k nim môžu dať klasické dlhé ponožky. Môžu, ale nech sú ponožky farebné a idú vidieť na míle ďaleko. 

Džínsy k členkom samozrejme môžete doplniť o krátke, takmer neviditeľné ponožky, ktoré sa stratí v nízkych teniskách. K tomu pridajte obyčajné jednofarebné tričko, štýlovú bundu bomber a máte po starostiach. Samozrejme v kombinácii s čiernymi džínsy sa nebojte zobrať si aj džínsovú bundu, to mužom pristane nadmieru! 

Môže sa Vám ešte páčiť...