Pastelové aj krikľavé odtiene. Práve to sa bude tento rok nosiť

Každému človeku sa pri vyslovenia slovného spojenia „nový rok“ vybaví niečo iné. Kým niekto si spomenie na oslavy, ktoré vypukají pri preklenutie jedného roka do druhého, iní si vybaví nové módne trendy, ktoré sa začnú nosiť v uliciach dedín i miest. V súvislosti s módnymi trendmi je potrebné spomenúť aj moderné a štýlové farby, ktoré sa s novým rokom krapet zmenili. Kým vlani sa nosila skôr horčicovo žltá farba alebo červený, bordó odtieň, tento rok je módny svet skôr pre odvážne jedinca. Do popredia sa totiž dostali pastelové a najrôznejšie krikľavé odtiene farieb.

Pastelové farby sú unikátne

S pastelovými, jemnými farbičkami sme sa mohli stretnúť už počas minulého roka. Spomenúť možno treba jemne ružovú farbičku, ktorá nadchne hlavne všetky minimalistov. Jedná sa o skôr uhladenú, slušivú, skôr nenápadnú farbičku, ktorú si však neoblečie každý.

Do pastelových farieb je treba tiež zahrnúť bábätkovskú modrú farbu, ktorá vyzerá krásne hlavne v kombinácii s kontrasty alebo s nečakanými kombináciami. Nebojte sa svetlo modré na najrôznejších doplnkoch a kúskoch, dokáže zvláštne oživiť nejeden look.

Krikľavé farby pre odvážlivý povahy

Je pre vás móda skôr o odvážnosti, o extravagantnosti, o vynikání? V tom prípade si zamilujete mandarínkovou farbičku, ktorá v našich domácnostiach zanechá aspoň náznak obľúbeného exotického ovocia, aj keď práve nebude jeho sezóna. Oranžová farba je navyše známa tým, že zlepšuje človeku náladu, keď práve nie je jeho deň, a tak sa z oranžového kúsku stane určite váš obľúbený kúsok.

Do odvážlivých, krikľavých odtieňov farieb, ktoré sa tento rok budú nosiť, je potrebné tiež zahrnúť ostro ružovú farbičku. Síce ružovú nosia hlavne blondínky, ale ostro ružová farba pristane predovšetkým brunetkám. Aj keď v tejto farbe bude žena neprehliadnuteľná, vôbec sa jej nemusia obávať. Naopak možno skôr povedať, že tento kúsok bude žene naozaj lichotiť.

Môže sa Vám ešte páčiť...