Päť letných doplnkov, ktoré nesmiete v šatníku chýbať

Aj keď sú naše šatníky napchaté na prasknutie, je treba do nich vopchať ešte aktuálne letné trendy, s ktorými oslníte počas nasledujúceho ročného obdobia. Každá správna nákupné maniačka vie, že to, čo bolo populárne vlani, nie je populárne tento rok. Každá správna nákupné maniačka teraz musí zavítať do obchodov, aby ulovila aktuálne módne trendy, ktoré sú skutočne dych berúce a krapet nostalgické. Väčšinu kúskov možno totiž považovať za retro kúsky z osemdesiatych či sedemdesiatych rokov. 

Ak sa teraz vydávate nakupovať, určite premýšľate nad tým, aké oblečenie si kúpiť. Možno však máte oblečenie pokoupené a teraz sa obzeráte skôr po letných doplnkoch. Otázkou však je, s akými letnými doplnkami najviac zabodujete? 

1) Slamené klobúky 

Slamená móda opäť povstala a vrátila sa do módy. V súčasnej dobe si môžete zakúpiť najmä slamené klobúky, ktoré sa hodia nielen k vode, ale ktoré sú tiež najlepšou ochranou hlavy pred páliacim letným slniečkom. 

2) Šatky 

Ak sledujete svet módy, iste ste si všimli toho, že sa do módy vrátili aj staré dobré šatky, ktoré sa uväzujú tesne nad čelom. 

3) Čelenky 

Ak si však šatku neviete uviazať, čo je problém mnohých žien, odporúčame siahnuť po čelenkách, ktoré sú už uviazané a pripravené na nosenie. Vyzerajú ako šatka, ale sú na gumu, teda sú veľmi praktické. 

4) Široké gumičky 

Široké gumičky sú doplnok, ktorý neznášali najmä ženy s riedkymi vlasmi. Široké gumičky totiž na ich vlasoch nedržali. Keď sa širokej gumičky dostali zo sveta módy, mnohé ženy si oddýchla. Bohužiaľ teraz sa im tento výsměšný doplnok do životov vrátil. 

5) Bambulky 

Bambuľky sú niečo, čo bolo populárne vlani v zime a v lete. Fungujú ako prívesok na kľúče či telefónu. Ak ešte nie ste majiteľom také bambuľky, teraz je ten pravý čas na to, aby ste si ich kúpili. Ako sme spomenuli, pricvaknúť si ich môžete ako na kabelku, tak i na kľúče alebo na opasok u nohavíc, keď si na to trúfate. 

Môže sa Vám ešte páčiť...