Plné obchody džínsových búnd – už ju máte?

V súčasnej dobe sa do obchodov začínajú dostávať hlavne také kúsky, ktoré spadajú do jesennej módy. Tie letné kúsky už nájdete naozaj len ťažko, ale predsa len sú tu také univerzálne kúsky, ktoré sa hodia takmer do každého obdobia – teda väčšinou výnimku tvoria zima, pretože to je také to extrémnejšie počasie, čo sa týka teplôt. Aké kúsky sme teda mohli nájsť nielen v lete, ale môžeme sa s nimi ukazovať aj počas jesene?

Takých kúskov je hneď niekoľko. Nielen, že sa medzi ne radí nejaké kúsky z oddelenia doplnkov, medzi ktoré sa radí hlavne šiltovky a klobúky, ale sú to taky mnohé topánky – v lete sa stali podstatne populárne biele tenisky a tie rozhodne na jeseň nemusíte zahadzovať. Myslite však na to, že sa nehodí do dažďa – hlavne nie tie, ktoré máte v bielom prevedení.

Čo sa týka oblečenia, tam sa počas leta veľmi obľúbil sveter, ktorý nám siaha až po kolená. Je to klasický kardigan, ktorý je dnes veľmi populárny. Mimo neho sa však stále môžete stretávať v obchodoch aj s klasickou džínsovú bundou, ktorá je jednoznačným hitom číslo jedna.

Minulosť, ktorá je opäť v kurze

Džínsové bundy patrí k tým kúskom, ktoré poznáme z dôb dávno minulých. Väčšina rodičov má tieto kúsky vo svojej skrini a teraz je začína vyťahovať, pretože sú naozaj štýlové a vkusné. Navyše sa opäť vrátili do módy a len tak z nej rozhodne nevyjdú.

Je nutné poznamenať, že džínsové bundy dnes nenájdeme len v klasickom prevedení do pasu, ako ich poznáme, ale tiež sa môžeme stretnúť aj s väčšími veľkosťami, ktoré nám pripomínajú staré známe „baloňáky“.

K čomu je môžeme nosiť?

Džínsové bundy môžeme nosiť takmer k čomukoľvek a práve v tom spočíva ich krása. Páni ich nosia takmer ku všetkému, neobzerá sa na to, či majú šortky alebo džínsy. Dámy sa však väčšinou obzerajú na to, či majú šaty alebo sukňu, pretože žijú v domnienke, že k týmto kúskom sa džínsová bunda zrovna nehodí, ale mýlia sa. K týmto kúskom sa práve táto bunda hodí absolútne fenomenálne!

Môže sa Vám ešte páčiť...