Poltopánky idú! Toto sú verzie, ktoré musíte mať!

Móda je skutočne rôzna. Človek sa v nej nevyzná, preto je potrebné, aby sme nosili skutočne to, čo sa nám páči a v čom sa cítime pohodlne. Ak budeme neustále nosiť len módne kúsky, tak sa za chvíľku nedoplatíte, pretože aby sme zostali in, museli by sme nové kúsky kupovať skutočne dnes a denne. Navyše či si kúpite takzvané nadčasové kúsky, urobíte úplne najlepšie. Takéto kúsky sú totiž štýlové stále – medzi ne sa radí skvelé džínsové bundy, ktoré sa nosia snáď po celý rok, ďalej sú to poltopánky, ktoré dnes musia mať úplne každý.

Poltopánky sa za poslednú dobu dosť zmenili. Už sa nekupujú len klasické čierne poltopánky, ale už sa dáva prednosť trochu lepším farbičkám, ktoré si zamilujete. Napríklad páni majú čierne úplne zakázané, namiesto toho by si mali zaobstarať pekné hnedé poltopánky, ktoré sa hodia takmer k čomukoľvek. Čo sa týka žien, tie majú predsa len trochu viac na výber.

Poďme si povedať, aké poltopánky sa oplatí kúpiť, pretože sú skrátka nadčasovo štýlové.

strieborné poltopánky

Určite ste zaznamenali ten obrovský boom, za ktorý môže strieborná farba. Oblečenie v striebornej farbe je udretie, pretože vyzerá ako skafander, však strieborné topánky sú absolútne fenomenálne. Môžete si zakúpiť nielen strieborné lodičky, ale nezdráhajte sa kúpiť ani strieborné poltopánky, ktoré dokonale zladíte k dnes veľmi populárnym spoločenským nohaviciam.

platforma

Poltopánky už dávno nie sú len na klasické podrážke, ktorá je minimálna. Ak svoje poltopánky vždy prešliape, radšej si kúpte trochu iné poltopánky, s ktorými rozhodne očaríte na míle ďaleko. Sú to poltopánky na platforme, ktoré sa oplatí zaobstarať si. Samozrejme na platforme nie každý vie chodiť, ale všetko je len o zvyku a o naučenie sa.

Platformu voľte s rozvahou – niektoré topánky ju majú až prehnane vysokú.

Môže sa Vám ešte páčiť...