Potrebujete pomôcť s BOZP a PO? Poradíme, na koho sa obrátiť

Podnikáte? Potom ste určite počuli o bezpečnosti práce a o požiarnej ochrane, ktorá s podnikaním úzko súvisí. Mnohí podnikatelia nad BOZP a PO len mávnu rukou, čo je samozrejme zle. Je nutné mať neustále na pamäti, že sa jedná o niečo, čo je zo zákona povinné vyriešiť. V prípade, že by prišla neohlásená kontrola zo štátnej správy, došlo by k nepríjemnostiam a samozrejme by to nezostalo bez finančného postihu, ktorý sa môže vyšplhať aj do niekoľkých miliónov korún. Ak ste teda podnikateľom a zatiaľ nemáte BOZP ani PO vyriešenú, je načase to napraviť. A aby ste nemuseli uberať ani kúsok vášho drahocenného času, poradíme vám, na koho sa obrátiť. 

V súčasnej dobe na trhu nájdeme hneď niekoľko spoločností, ktoré sa zameriavajte bezpečnosť práce a požiarnu ochranu alebo ktoré v takýchto odboroch poskytujú poradenstvo. O to ťažšie je vybrať si jednu spoločnosť, do ktorej rúk sa vložíme. 

Vždy sa rozhodujte podľa recenzií, referencií a skúseností 

Pri rozhodovaní, do rúk akej spoločnosti sa vložíte, vám pomôžu referencie, recenzie a tiež skúsenosti, ktoré nájdete napríklad na internete. Každý klient (alebo aspoň väčšina klientov) túži oznámiť svoje názory, ktoré následne môžu pomôcť budúcim klientom v rozhodovaní sa. Než sa teda vložíte do rúk nejakej spoločnosti, pozorne si všetko prečítajte, nech viete, čo od firmy očakávať. 

Vložte sa do rúk firmy Extéria, s. R. O. 

Medzi firmy s najlepším hodnotením patrí firma Extéria, s. R. O., Ktorá ponúka nielen poradenstvo v oblasti bezpečnosti práce a požiarnej ochrany, ale tiež ponúka kompletné spracovanie dokumentácie BOZP a PO, posúdenie požiarneho nebezpečenstva alebo prípadne sa postará aj o revízii hasiacich prístrojov či revíziu elektrických spotrebičov. 

Firma je hodnotená veľmi pozitívne. Referencie či recenzie zahŕňajú skúsenosti bývalých i stálych klientov. Napospol možno povedať, že firma je kladne hodnotená vďaka svojim nízkym cenám, ktoré však nemajú vplyv na kvalitu poskytovaných služieb. 

Môže sa Vám ešte páčiť...